Bliźniaki Gabriella i Jacques uroczo dokazują!

Gabriela Czernecka 20 listopada 2019 12:51

Monakijska rodzina królewska z księżną Charlene i księciem Albertem na czele wzięli udział w Święcie Narodowym Monako. Uroczystości rozpoczęły się od odznaczenia medalami zasłużonych mieszkańców Monako. Później rodzina książęca udała się do Katedry św. Mikołaja, a następnie najsłynniejsi członkowie monarchii zaprezentowali się na balkonie Pałacu Książęcego, gdzie przywitali się ze zgromadzonym tłumem.

Monako: księżna Charlene z dziećmi 

Największa popularnością cieszyli się oczywiście książę Albert i jego żona, księżna Charlene. Para pojawiła się na królewskim balkonie w towarzystwie dzieci: księcia Jacquesa i księżniczki Gabrielli. Pięcioletnie bliźniaki zdawały się być w swoim żywiole, z zapałem machały do fanów, rozdawały uśmiechy i dokazywały. Zagraniczne media piszą wprost, że dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta były tak zachwycone byciem w centrum uwagi, że... nie chciały zejść z królewskiego balkonu! W przeciwieństwie do nich Charlene Wittstock nie wyglądała na zachwyconą.

W agencjach zdjęciowych próżno szukać zdjęć, na których się uśmiecha. Tym samym znów mówi się o niej jako o najsmutniejszej księżnej świata. Wygląda na to, że ten przydomek nadano jej nie bez powodu... Przypomnijmy, ze Charlene rzadko okazuje emocje, a prasa pisze wprost, że głównym powodem, dla którego się nie uśmiecha, są nieustanne zdrady męża. Książę Albert słynie z niewierności, ma już dwójkę nieślubnych dzieci. Mimo to para pozostaje małżeństwem (tu znajdziecie zdjęcia z ich ślubu>>) i stara się robić dobrą minę do złej gry. Zobaczcie, jak prezentowali się na Narodowym Święcie Monako. Gołym okiem widać, że nie są razem szczęśliwi...  

1/5
Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Copyright @Niviere David/ABACAPRESS.COM/East News
1/5

Księżna Charlene i książę Albert z dziećmi na Święcie Narodowym Monako.

2/5
księżna Charlene, książę Albert, księżniczka Gabriella, książę Jacques, monakijska rodzina królewska
Copyright @Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News
2/5

Księżniczka Gabriella i książę Jacques, dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta, zdawały się być zachwycone widokiem zgromadzonych pod balkonem fanów.

3/5
księżna Charlene, książę Albert, księżniczka Gabriella, książę Jacques, monakijska rodzina królewska
Copyright @PIERRE VILLARD/SIPA/SIPA/East News
3/5

Królewskie dzieci Monako chętnie stroiły miny i pozowały do zdjęć. Księżniczka miała na sobie czerwoną sukienkę od Diora, a książę tradycyjny mundur zimowy.

4/5
księżna Charlene, książę Albert, księżniczka Gabriella, książę Jacques, monakijska rodzina królewska
Copyright @Crystal / SplashNews.com/East News
4/5

Podobno były tak zachwycone byciem w centrum uwagi, że... nie chciały zejść z królewskiego balkonu!

5/5
księżna Charlene, książę Albert, księżniczka Gabriella, książę Jacques, monakijska rodzina królewska
Copyright @Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News
5/5

Największa popularnością cieszyli się jednak książę Albert i jego żona, księżna Charlene. Media z niecierpliwością oczekiwały na ich wspólne wyjście, by móc zaobserwować, jak wyglądają teraz ich relacje. Wygląda na to, że w związku pary nie dzieje się najlepiej... 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?