Książę William i księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Patrzył na nią z takim uwielbieniem” Książę William miał romans z siostrzenicą księżnej Camilli?!

„Patrzył z miłością na Emmę”

Gabriela Czernecka 2 czerwca 2019 15:54
Książę William i księżna Kate
Fot. East News

Książę William miał romans z siostrzenicą księżnej Camilli?! Najnowsze doniesienia na temat zdrad  Williama nie uciszą plotek o kłopotach w jego małżeństwie. Od kilku miesięcy media rozpisują się o niewierności Williama. Mąż księżnej Kate miał ją zdradzić z najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury, chwilę później pojawiły się doniesienia, że Kate wraz z dziećmi postanowiła wyprowadzić się z Pałacu. Teraz na jaw wyszło, że przed laty książę miał romans z... siostrzenica księżnej Camilli!

Książę William miał romans z Emmą Parker Bowles?

Małżeństwo Kate i Williama nie ma ostatnio lekko. Na jaw co rusz wychodzą szokujące informacje na temat ich małżeństwa. Niedawno pojawiły się doniesienia, że William miał zdradzać Kate z jej byłą przyjaciółką, Rose Hanbury. Para nie mieszkała wtedy razem – Kate przebywała w Londynie, a William odbywał służbę wojskową. Kiedy wychodził na przepustki spotykał się z przyjaciółmi, a media dokumentowały jego wybryki na zakrapianych alkoholem imprezach, a Rose od dziecka obracała się w tych samych kręgach, co William.

Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Rose jest żoną Davida Rocksavage, Markiza Cholmondeley, który jest przyjacielem księcia Williama. Para ma troje dzieci: dziewięcioletnie bliźnięta Alexandra i Oliviera, oraz trzyletnią córkę Iris. Kiedy jeszcze się przyjaźniły, Kate i Rose często wymieniały się doświadczeniami dotyczącymi dzieci, a także wspierały się w trudnych chwilach. Obie zaprzyjaźnione pary często wspólnie uczestniczyły w przyjęciach organizowanych na królewskim dworze. Wszystko zakończyło się, kiedy Williama i Rose połączyło „coś więcej”.

„Zamiast spędzać wolne dni w stolicy lub w Berkshire, wolał wypady do barów z kolegami z oddziału. Kiedy w końcu zjawił się w Londynie, wybrał się do klubu, ale bez Kate i intensywnie flirtował z jedną z dziewcząt, o czym nazajutrz doniosły wszystkie brukowce. Kate miała dość. Dla niej takie zachowanie oznaczało brak szacunku”, czytamy w książce Marci Moody, Kate. Księżna Cambridge.

Jak podaje Andrew Morton w swojej książce William i Catherine, od samego początku między parą dochodziło do spięć, które wynikały z tego, że oboje pochodzili z innych środowisk. „Potrafił nagle zignorować Kate i pójść rozmawiać z kimś innym. Oczekiwał, że ona przybiegnie za nim, a im dłużej się znali, tym bardziej zdawał się trzymać ją na krótkiej smyczy. Czuła, że jest traktowana jak służąca, a nie jego dziewczyna”, pisze. „Często zdarzały się kłótnie, rozstania i powroty”, dodaje Andrew Morton.

Kilka dni temu między małżonkami znów miało dojść do spięcia. „Powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę”, mówił informator magazynu Star. Po tym wyznaniu Kate postanowiła na pewien czas opuścić pałac Kensington. Chwilę oddechu znalazła w domu swojej mamy, Carole Middleton i jak donosiło źródło magazynu sytuacja jest poważniejsza, niż mogłoby się wszystkim wydawać, bowiem Kate zabrała ze sobą dzieci.

Teraz na jaw wyszło, że problemy z wiernością książę William miał już na początku związku z Kate. Zagraniczne media ujawniły właśnie, że William przed laty miał romans z... siostrzenicą Camilli Parker-Bowles, Emmą. Jak donosi express.co.uk, William był wpatrzony w Emmę. Mówiono wprost, że książę się zadurzył. Przypomnijmy, że miał wówczas siedemnaście lat, ona - dwadzieścia pięć. „ Patrzył z miłością na Emmę, a ona wsłuchiwała się w każde jego słowo. Czasami patrzył na nią z takim uwielbieniem, że to było trochę żenujące. Wyglądał jak młody mężczyzna, który się zakochuje”, czytamy.

Dziś Kate i William są małżeństwem od ośmiu lat i wydawało się, że tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo.Czy uda im się pokonać ten kryzys?  

Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.