Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska, różnica wieku, hejt i nagość
Fot. Instagram @paulinakoziejowska
O TYM SIĘ MÓWI

O tym związku mówili wszyscy. Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska rozstali się?

Czy to faktycznie koniec ich romansu?

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 16:44
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska, różnica wieku, hejt i nagość
Fot. Instagram @paulinakoziejowska

Czy to koniec burzliwego związku Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej? Para dzieliła się w sieci odważnymi zdjęciami, chętnie opowiadała o swoim uczuciu, a nawet planowała ślub. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że ich miłość to już przeszłość. Według najnowszych doniesień Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska nie są już razem. Dlaczego?

Jacek Borkowski rozstał się z Pauliną Koziejowską?

O tym związku od samego początku rozpisywały się media. Nowa miłość Jacka Borkowskiego wzbudzała spore emocje. Wydawało się, że Paulina Koziejowska to ta jedyna, para planowała nawet ślub, a tymczasem serwisy plotkarskie właśnie podały, że para rozstała się. Ich związek od samego początku wzbudzał spore kontrowersje. I nie chodzi tylko o to, że para dzieliła się wspólnymi prywatnymi zdjęciami prosto z łóżka i odważnie opowiadała o swojej miłości.  

Zakochani ze swojego związku zrobili prawdziwe show. Dzieliło ich 23 lata, ale kompletnie się tym nie przejmowali. „Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 38 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu! Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy”, mówił w rozmowie z Faktem. Swoimi słowami podzielił internautów. Choć niewielu wróżyło im wspólną przyszłość, oni się nie poddawali.

Niedawno do mediów dotarły informacje, że związek Jacka Borkowskiego wszedł na wyższy poziom. Aktor poznał ukochaną ze swoimi dziećmi. „Jacek jest świetnym facetem. Spotykamy się. A co z tego będzie, czas pokaże”, zdradziła niedawno Paulina w rozmowie z Super Expressem. Niedawno zaczęto mówić, że para rozpoczęła przygotowania do ślubu, a tymczasem okazuje się, że związek Borkowskiego z o 23 lata młodszą partnerką to już przeszłość. Takie wnioski wysnuto na podstawie Instagrama Pauliny Koziejowskiej, z którego zniknęły wszystkie miłosne wyznania i wspólne zdjęcia z aktorem. 

Z kolei Jacek Borkowski w swoich social mediach publikuje posty, sugerujące że w jego życiu nie dzieje się najlepiej. „Smutno mi...”, napisał. W rozmowie z Plotkiem, Paulina Koziejowska skomentowała doniesienia o rozstaniu słowami: „Nie chcę o tym rozmawiać”. Czy ich miłość to już przeszłość? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem. 

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska FB
Fot. Instagram @paulina_koziejowska

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Fot. Instagram @paulina_koziejowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?