KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate i William z dziećmi na obchodach urodzin królowej zaprzeczają plotkom o kryzysie!

Ich rodzinne zdjęcia podbijają internet!

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2019 18:04

Ani śladu po kryzysie? Księżna Kate i książę William w ciągu ostatnich miesięcy lądowali na łamach prasy za sprawą domniemanego romansu Williama z byłą przyjaciółką księżnej Rose Hanbury. Mówiono, że między małżonkami źle się dzieje. Wciąż się kłócili i w końcu nie mogąc dojść do porozumienia Kate miała wyprowadzić się z pałacu. Niedawno sama pojawiła się na paradzie wojskowej i próżno było szukać na jej twarzy uśmiechu. Wszystko wskazuje jednak na to, że para konflikt ma już za sobą. Choć na paradę z okazji obchodów urodzin królowej nie przybyli razem, to na balkonie od tej dwójki nie dało się oderwać wzroku!

Kate i William na urodzinach królowej. Koniec kryzysu?

Obchody 93. urodzin królowej Elżbiety II, czyli tzw. Trooping The Colour, już za nami. Udział w uroczystej paradzie wzięło 1400 żołnierzy, 400 koni oraz setki tysięcy ludności cywilnej, którzy wspólnie z monarchinią celebrowali jej święto. Wydawałoby się, że tego dnia wszystkie oczy zwrócone będą na królową, a tymczasem uwagę od Elżbiety II odwracali członkowie jej rodziny.

Po raz pierwszy od zaprezentowania syna światu pojawił się Meghan (tu znajdziesz więcej jej zdjęć>>), która po miesięcznej przerwie z radością powróciła do królewskich obowiązków. Księżna Sussex zdecydowała się na granatową kreację od swojego ulubionego projektanta Givenchy, miała związane włosy i granatową kopertówkę, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Co rusz machała do fanów, zachwyconych jej obecnością.

Podczas obchodów 93. urodzin królowej swój debiut na balkonie Pałacu Buckingham zaliczył książę Louis! Chłopiec był zachwycony pokazem zdolności lotników i nieustannie domagał się uwagi rodziców. A skoro o nich mowa, to warto wspomnieć, że to chyba pierwsze tak oficjalne wspólne wyjście książęcej pary Cambridge od czasu plotek o kryzysie w ich związku i wygląda na to, że... problemy małżeńskie mają za sobą.

George, Charlotte i Louis na urodzinach królowej

Kate i William chętnie rozdawali uśmiechy, wciąż zerkając na swoje pociechy. Oboje byli w świetnych humorach. Kate wyglądała na rozpromienioną - w żółtym kostiumie od Alexandra McQueena, do którego dobrała pasujący kapelusz Philipa Treacy oraz kolczykach pożyczone od królowej - wyglądała rewelacyjnie.  Uwagę od tej ulubionej książęcej pary odwrócić mogły jedynie.. ich dzieci. Książę George podobnie jak w ubiegłym roku zdawał się być niezbyt zainteresowany tym, co dzieje się dookoła niego. Księżniczka Charlotte z kolei zamiast podziwiać podniebne akrobacje samolotów, większą uwagę poświęcała machającym do niej fanom.  Patrząc na najnowsze zdjęcia Kate i Williama chyba nikt nie ma wątpliwości, że kryzys albo został już zażegnany albo jest jedynie wymysłem mediów. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?