KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan po raz pierwszy publicznie od narodzin synka! Jak wygląda?

Na jej wyjście czekali wszyscy fani rodziny królewskiej

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2019 13:26

Księżna Meghan po raz pierwszy publicznie od zaprezentowaniu światu synka! Na jej wyjście czekali wszyscy fani rodziny królewskiej. Żona księcia Harry'ego od czasu narodzin syna, Archiego Harrisona, udała się na urlop macierzyński. Wszyscy z niecierpliwością czekali na to, aż znów powróci do swych obowiązków. Choć najprawdopodobniej Meghan mimo dzisiejszego wyjścia jeszcze na jakiś czas zniknie z życia towarzyskiego, to w dniu urodzin królowej nie mogła postąpić inaczej i pojawiła się na obchodach jej urodzin. Jak wyglądała?

Trooping The Colour - księżna Meghan po porodzie

To się nazywa powrót w wielkim stylu! Księżna Meghan miesiąc temu została mamą, a dziś pojawiła się publicznie. Przypomnijmy, że 6 maja 2019 roku o 5.26 lokalnego czasu na świat przyszedł Archie Harrison, pierwszy syn książęcej pary Sussex. „To magia! To jest naprawdę wspaniałe. Mam obok siebie dwóch najwspanialszych mężczyzn, jestem bardzo szczęśliwa”, powiedziała dumna mama dwa dni po porodzie.

Potwierdziła także, że synek dobrze sypia i ma „najsłodszy temperament”: „To było kilka niezwykłych dni. Jest uroczy. I bardzo spokojny”. Na co książę Harry dodał ze śmiechem: „Nie mam pojęcia, po kim on to ma!”. Książę przyznał także, że jest zachwycony swoją nową życiową rolą: „Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwy, mając przy sobie nasze maleństwo, mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta”, opowiadał wpatrzony w synka.

Nowe zdjęcia Meghan - stylizacja

Od tamtej pory Meghan wzięła urlop macierzyński, a książę Harry co jakiś czas pojawiał się publicznie sam wypełniając obowiązki w imieniu królowej. Dziś po raz pierwszy od miesiąca para zaprezentowała się razem! U boku Harry'ego mogliśmy podziwiać Meghan, która wzięła udział w Trooping The Colour, czyli w obchodach urodzin królowej Elżbiety II. Księżna Sussex zdecydowała się na granatową kreację od swojego ulubionego projektanta Givenchy, miała związane włosy i granatową kopertówkę, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Co rusz machała do fanów, zachwyconych jej obecnością. Zobaczcie, jak się prezentowała!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.