Książę Karol, 30.06.2022
Fot. Jane Barlow/WPA Pool/Getty Images
Królewskie życie

Książę Karol szczerze o spotkaniu z Lilibet Dianą. Tak wspomina pierwsze chwile z wnuczką

Dziadek dziewczynki podszedł do ich spotkania bardzo emocjonalnie...

Marta Nawacka 1 lipca 2022 18:49
Książę Karol, 30.06.2022
Fot. Jane Barlow/WPA Pool/Getty Images

Według królewskich źródeł książę Karol oraz jego małżonka, księżna Camilla, mieli być bardzo podekscytowani spotkaniem z najmłodszą wnuczką mężczyzny, Lilibet Dianą. Książę Harry i księżna Meghan przyjechali z dziewczynką i jej bratem Archiem na obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II, który odbył się na początku czerwca. Następca brytyjskiego tronu podobno z nieskrywaną radością wspomina pierwsze spotkanie z pociechą młodszego syna.

Książę Harry pojawił się na Platynowym Jubileuszu z żoną i dziećmi

Na spotkanie z Lilibet, córką księcia Harry'ego i księżnej Meghan, z utęsknieniem czekali niektórzy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazja nadarzyła się podczas czerwcowych obchodów Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II, na których pojawili się Sussexowie wraz z dziećmi. W tym samym czasie, poza świętowaniem 70-lecia rządów babci, książę Harry świętował również pierwsze urodziny swojej córki, Lilibet. Dziewczynka po raz pierwszy odwiedziła ojczyznę swojego taty i miała okazję poznać m.in. swoją prababcię oraz dziadka, księcia Karola.

Czytaj też: Tak śmierć księcia Filipa zmieniła królową Elżbietę II! Te zdjęcia ujawniają całą prawdę...

Książę Karol, królowa Elżbieta II, księżna Kate z dziećmi, Trooping the Colour, 2.06.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Książę Karol, królowa Elżbieta II, księżna Kate z dziećmi, Trooping the Colour, 2.06.2022

Książę Karol, 22.06.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images
Książę Karol, 22.06.2022

Książę Karol wspomina spotkanie z Lilibet

W rozmowie z People królewscy informatorzy zdradzili, że książę Karol i jego żona, księżna Camila, z wielką ekscytacją wspominają chwile spędzone z najmłodszą wnuczką księcia Walii. Następca brytyjskiego tronu był również bardzo ucieszony z faktu, że młodszy z jego synów przyjechał do Wielkiej Brytanii na obchody Platynowego Jubileuszu. Książę Karol wciąż z sentymentem i radością wraca myślami do spotkania z Lilibet. „To była fantastyczna wizyta. Książę był zachwycony, aby zobaczyć swojego wnuka i po raz pierwszy spotkać się z wnuczką. Książę i księżna byli absolutnie podekscytowani, aby się z nimi spotkać”, dowiadujemy się z magazynu People.

Wyjaśniono także, że książę Harry i jego małżonka mieli przylecieć na uroczystości na własny koszt. „Kiedy zdecydowali, że chcą żyć za granicą i wykuć niezależną ścieżkę, niezależną od wsparcia rodziny królewskiej, powiedzieli, że chcą być niezależni finansowo. I to udało im się osiągnąć”, dodaje królewski informator.

Zobacz także: Rozpustne monarchinie na tronie. Rosyjskie caryce, które nie grzeszyły pruderyjnością

Księżna Camilla i książę Karol, 9.09.2021
Fot. Chris Jackson/Getty Images

 Księżna Camilla i książę Karol, 9.09.2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.