Meghan, Harry, chrzest córki
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage
królewskie życie

Na przyjęciu małej Lilibet bawiła się cała rodzina! Tak córka Meghan i Harry’ego obchodziła pierwsze urodziny

Podobieństwo do taty jest uderzające!

Marcjanna Maryszewska 7 czerwca 2022 20:46
Meghan, Harry, chrzest córki
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

Meghan Markle i książe Harry zagościli w Londynie ze względu na platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Podczas wizyty miała miejsce jednak jeszcze inne wyjątkowe wydarzenie - pierwsze urodziny ich córki Lilibet! Z tej okazji urządzili w ogrodzie przyjęcie, a zdjęcie rudowłosej dziewczynki z miejsca podbiło serca internautów. 

Pierwsze urodziny Lilibet, córki Meghan i Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry mieli przez ostatnie dni wiele powodów do świętowania. Najważniejszym z nich było 70-lecie panowania królowej Elżbiety II. Rodzinne spory poszły w niepamięć i razem z pozostałymi Windsorami celebrowali ten wyjątkowy dzień. Kolejny był równie ważny - ich córeczka Lilibet Diana obchodziła swoje pierwsze urodziny! Uroczystość była o tyle wyjątkowa, że akurat w tym czasie dziewczynka miała okazję po raz pierwszy odwiedzić ojczyznę swojego ojca od czasu ich wyjazdu.

Czytaj także: Książę Karol podczas przemówienia zwrócił się do królowej Elżbiety II. To wyznanie rozczuliło zebranych

Z tej okazji w angielskiej posiadłości Frogmore Cottage zorganizowali urodzinowy piknik dla swojej córki. Sieć podbiło zdjęcie Lilibet Diany w niebieskiej sukience i kokardzie we włosach, a ruda czupryna od razu budzi skojarzenia z jej tatą!

Oprah Winfrey manipuluje Meghan i Harrym?
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images
Książę Harry i Meghan Markle, 10.17.2018, Dubbo, Australia

Zdjęcia z urodzin Lilibet Diany, córki Meghan i Harry’ego

Meghan i Harry wyjechali z Londynu dwa lata temu, i od tego czasu bardzo pilnie strzegą prywatności swoich pociech. Trzyletniego syna Archiego pokazali zaledwie kilka razy, natomiast roczną Lilibet - dopiero dwa. Pierwsze urodziny były jednak idealną okazją do pokazania, jak zmieniła się ich pociecha.

W sieci znaleźć można więcej fotografii z przyjęcia Lilibet Diany. Dziewczynka pozuje razem z gośćmi zaproszonymi na jej specjalną uroczystość. Fani z entuzjazmem zareagowali na ujęcie nie tylko dlatego, że pociecha Meghan i Harry’ego wygląda nadzwyczaj uroczo… Ale również doszukano się kolejnych podobieństw do jej ojca! Tym razem zestawiono zdjęcia z czasów dzieciństwa taty i córki. Zgadzacie się?  

Sprawdź również: Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II: książęta George, Charlotte i Louis zachwyciły zebranych

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.