Książę Harry i Meghan Markle szukają pracowników
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Myśleliście kiedyś o pracy w Pałacu Buckingham? Teraz jest to możliwe. Książę Harry i Meghan Markle szukają pracowników!

Gabriela Czernecka 25 stycznia 2018 11:00
Książę Harry i Meghan Markle szukają pracowników
Fot. East News

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już za kilka miesięcy, ale członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie próżnują. Harry i Meghan właśnie ogłosili, że szukają pracownika! Na jakie stanowisko zatrudniają i kto może wysłać aplikację? Poznajcie szczegóły!

 

Polecamy: Zanim wyjdzie za księcia Harry'ego czeka ją prawdziwa szkoła życia! Oto zasady, do których musi się zastosować Meghan Markle przed ślubem

 

Praca w Pałacu Buckingham

 

Myśleliście kiedyś o pracy w Pałacu Buckingham? Teraz jest to możliwe! Książę Harry i Meghan Markle szukają pracowników na stanowisko asystenta komunikacji. Para zamieściła właśnie ogłoszenie o pracę na serwisie LingedIn. Jak podaje news.com.au, brytyjska rodzina królewska szuka członka personelu, który dołączy do ich zespołu komunikacyjnego. Praca oferowana jest na podstawie 12-miesięcznej umowy na czas określony. Po zatrudnieniu asystent komunikacji rozpocząłby pracę w kwietniu 2018 roku, a zakończyłby w kwietniu 2019 roku. Na czym będzie polegać stanowisko oferowane przez księcia Harry'ego i Meghan Markle?Dołączając do tego dynamicznego zespołu, będziesz miał okazję nieść pomoc seniorom w aktywnej i reaktywnej komunikacji. Do obowiązków należy organizowanie inwestycji związanych z pałacem włączając w to imprezy w ogrodach oraz zapewnianie wsparcia w przypadku prac poza terenem firmy. Będziesz także odgrywać rolę w tworzeniu treści dla różnych platform - od ogłoszeń prasowych i notatek z briefingu medialnego, po aktualizacje w mediach społecznościowych i artykuły, rozwiniesz swoje umiejętności, podejmując każde nowe wyzwanie”, czytamy.

 

Polecamy: Powstanie film o miłości Meghan i Harry'ego! Kto wcieli się w główne role?

oraz: Zanim wyjdzie za księcia Harry'ego czeka ją prawdziwa szkoła życia! Oto zasady, do których musi się zastosować Meghan Markle przed ślubem

a także: Biżuteria przyszłej księżnej mówi wiele o jej charakterze... Wiemy, dlaczego Meghan Markle nosi trzy pierścionki!

 

Jak zdobyć zaproszenie na ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle?
 

Jak się okazuje, jest to bardzo proste! Wystarczy wysłać swoje CV i złożyć wniosek! Możecie sobie wyobrazić pracę w Pałacu Buckingham i podróżowanie po świecie pracując dla rodziny królewskiej? Ta oferta wydaje się zbyt piękna, by mogła być prawdziwa. A jednak! Choć praca obejmuje rok przebywania w pałacu, asystent komunikacji będzie pracował nie tylko w londyńskim pałacu. Przysługuje mu możliwość podróżowania również do innych posiadłości brytyjskiej rodziny królewskiej. W zamian za pracę oprócz wynagrodzenia, pracownik zatrudniony przez księcia Harry'ego i Meghan Markle otrzyma tzw. kompleksowy pakiet świadczeń, który obejmie 33 dni wolne w ciągu roku. 

 

Dla rodziny królewskiej rok 2018 nie będzie łatwym rokiem. Lada dzień księżna Kate po raz trzeci zostanie mamą. Ogłoszenie tej nowiny będzie wymagało sporych przygotowań. Wkrótce królewski ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, którzy z pewnością będą potrzebowali pomocy z prasą nie tylko w tym szczególnym dniu, ale także w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Przygotuj CV i złóż wniosek, a może to właśnie Ty będziesz miał szansę pracować z księciem Harry'm?

 

Polecamy: 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.