Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN
O NIM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk Junior spełni swoje największe marzenie!  

Syn wokalisty ma powody do radości

Olga Figaszewska 29 lipca 2021 12:52
Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Krzysztof Krawczyk Junior mocno przeżył śmierć ojca. Był dla niego najbliższą osobą, mimo że panowie nie mieli ze sobą zbyt dobrych kontaktów. 48-latek stara się budować swoją przyszłość, chociaż nie było mu nigdy łatwo. Po głośnym reportażu Uwagi! TVN okazało się, że mężczyzna żyje w trudnych warunkach i utrzymuje się z niskiej renty. Krzysztof Igor Krawczyk skupia się na realizacji marzeń i swojej pasji do muzyki. To ona daje mu siłę i nadzieję na lepsze jutro. Mężczyzna daje koncerty na łódzkich uliczkach, zaczął też występować po Polsce. W dodatku jest zakochany i wydaje się, że powoli wszystko zaczyna się układać. Teraz ma kolejny powód do radości.

Krzysztof Igor Krawczyk odziedziczył talent po rodzicach

Talent odziedziczył po rodzicach – Krzysztofie Krawczyku i Halinie Żytkowiak. Zawsze chciał spotkać się na jednej scenie z tatą. 48-latek nie rezygnuje ze swoich pragnień i wciąż rozwija swoją pasję, marząc o wielkiej scenie.

Bardzo dobrze radzi sobie w zagranicznym repertuarze i gra na pianinie. A opiekę artystyczną sprawuje nad nim Krzysztof Cwynar w Stowarzyszeniu Studio Integracji.

„Dostał ode mnie wyraźny sygnał, że ma wracać, że czekamy na niego z muzyką. Nie ma rozczulania się nad sobą, jest ciężka praca na scenie i publiczność, która go bardzo lubi”, wyznał w rozmowie z serwisem Pomponik.pl prowadzący grupy Krzysztof Cwynar, gdy syn artysty przeżywał żałobę po ojcu. 

Do niedawna Krzysztof Krawczyk Junior pokazywał część swoich nagrań w sieci. Widać, że muzyka sprawia mu ogromną przyjemność. Zdarza się, że 48-latek wykonuje utwory taty, a niektórzy uważają, że barwa jego głosu jest zbliżona do tej, którą posiadał Krzysztof Krawczyk.

Sprawdź też: Krzysztof Krawczyk Junior ostro skrytykowany. Internautka zdeptała jego marzenia...

Krzysztof Krawczyk Junior wystąpi na wielkiej scenie

Przed synem Krzysztofa Krawczyka szykuje się nowe wyzwanie. O tym marzył od zawsze. Krzysztof Igor Krawczyk pojawi się 13 sierpnia na festiwalu Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021. Wydarzenie będzie z kolei transmitowane w telewizji Polsat.

,,Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na naszej »weselnej« scenie wystąpią Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Jr. Tego jeszcze nie było! To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Będzie SZAŁ”, napisano na stronie promującej koncert.

Gratulujemy! 

Zobacz: Tak dziś wygląda życie Krzysztofa Krawczyka Juniora. 48-latek ma powody do radości

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.