Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk Junior marzy, aby wystąpić w programie „Taniec z gwiazdami”

„Mam predyspozycje i smykałkę do tańca”, przyznaje

Damian Brillowski 13 kwietnia 2022 07:45
Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Niedawno minął rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Od tego czasu wiele uwagi poświęca się jego synowi Krzysztofowi Krawczykowi Juniorze, który od odejścia ojca został bez dachu nad głową i środków do życia. Aby poprawić swój byt rozpoczął walkę o spadek ze swoją macochą Ewą Krawczyk. Jak się okazuje, syn piosenkarza chciałby teraz wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Uważa, że ma ku temu wszelkie predyspozycje. 

Krzysztof Krawczyk Junior po śmierci ojca wykazał się talentem wokalnym

Krzysztof Krawczyk Junior po śmierci swojego ojca wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Kilkakrotnie gościł już w programie „Uwaga” na antenie TVN, gdzie opowiadał, w jakich spartańskich warunkach przyszło mu żyć. Do tego dochodziły problemy ze zdrowiem i konflikt z macochą, z którą do dziś walczy o prawo do spadku. Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, jego syn został tak naprawdę z niczym. Pomocną dłoń wyciągnęli do niego wówczas dawni przyjaciele ojca oraz znajomi ze Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara. 

Syn muzyka nie próżnował tylko wziął sprawy w swoje ręce i zaczął koncertować na łódzkich uliczkach. Okazało się, że Krzysztof Junior Krawczyk odziedziczył po ojcu talent wokalny. W zeszłym roku miał zaszczyt wystąpić podczas Festiwalu Przebojów Weselnych w Mrągowie. Na scenie towarzyszył mu zespół Trubadurzy. Grupa zaśpiewała najpopularniejsze utwory m.in. „Przyjedź mamo na przysięgę” i „Znamy się tylko z widzenia”. Występy na scenie przed wielomilionową publicznością tak bardzo mu się spodobały, że teraz zamierza podbić najsłynniejszy, taneczny parkiet w Polsce. 

Czytaj także: Jakie relacje łączyły Krzysztofa Krawczyka juniora z ojcem? Wspomnienia są bolesne…

Krzysztof Krawczyk junior, 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 13.08.2021
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk Junior, 5. Festiwal Weselnych Przebojów, Mrągowo, 13.08.2021 rok

Krzysztof Krawczyk Junior chciałby wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”

Jak się okazuje śpiew i muzyka to nie jedyna pasja syna Krzysztofa Krawczyka. Oprócz zdolności wokalnych posiada też dryg do tańca. Dlatego z przyjemnością wystąpiłby w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”.

„Gdyby pojawiła się propozycja występów w „Tańcu z gwiazdami”, to chętnie bym ją przyjął”, wyznał na łamach „Faktu”. 

O tym, że syn Krawczyka potrafi tańczyć jest przekonana jego bliska przyjaciółka Katarzyna Filipiak. „Kasia mówi, że umiem tańczyć, że mam predyspozycje i smykałkę do tańca, a nawet poczucie rytmu. Jej zdaniem na pewno w takim programie bym się odnalazł”, podkreślił muzyk. 

Mężczyzna zainteresował się tańcem podczas pobytu w USA. „Gdy byłem w Stanach Zjednoczonych, to panowała tam wówczas moda na taniec. Ja sobie wtedy wyobrażałem muzykę przez taniec. Zanim zacząłem grać na instrumentach, to swoją muzykę przedstawiałem ruchami ciała”, wyznał w dzienniku „Fakt”. 

Nie jest tajemnicą, że udział w tanecznym show jest sporym zastrzykiem gotówki dla występujących w nim gwiazd. Dzięki uczestnictwie w programie syn piosenkarza mógłby podreperować swój domowy budżet. Czy Krzysztof Krawczyk Junior wystąpi w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”, czas pokaże. Życzymy mu spełnienia najskrytszych marzeń.  

Czytaj także: Krzysztof Krawczyk junior otrzymał rentę po ojcu. Ewa Krawczyk straci połowę pieniędzy

Krzysztof Krawczyk Junior, 16.03.2022 Lodz Klub Lutnia Koncert
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Koncert Krzysztofa Krawczyka Juniora w Łodzi, 16.03.2022 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.