Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Krawczyk zwrócił się do fanów z wyjątkową prośbą. O co chodzi?

„Nie wiem, czy dam siłę fizycznie, ale chciałbym tam być”

Olga Figaszewska 8 stycznia 2021 14:51
Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Niedawno w antenie TVP 1 mogliśmy podziwiać dokument poświęcony niezwykłemu artyście - „Krzysztof Krawczyk całe moje życie”. Produkcja odniosła ogromny sukces i została wspaniale przyjęta przez fanów wokalisty. Historia Krzysztofa Krawczyka wzrusza i zaskakuje. Do muzyka wciąż docierają kolejne listy zachwyconych wielbicieli. Teraz Krzysztof Krawczyk otrzymał kolejną propozycję, dotyczącą stworzenia specjalnego wydania „Szansy na sukces”. Artysta zamieścił na swoim Facebooku poruszający wpis, w którym poprosił fanów o pomoc.

Krzysztof Krawczyk o specjalnym wydaniu Szansy na sukces

Wokalista zdradził obserwatorom, że otrzymał zaproszenie nagrania „Szansy na sukces”. Niestety Krzysztof Krawczyk nie wie, czy będzie miał wystarczająco sił, by wziąć udział w projekcie.

Nie wiem, czy dam siłę fizycznie, ale chciałbym tam być, choć raczej pewne jest, że nie będę. Teraz chodzi o wybranie 7 najpopularniejszych piosenek i kto ma mnie zastąpić w roli piosenkarza? Bo ja na pewno nie dam rady, ale chciałbym, by moje piosenki były śpiewane!", napisał.

Już pod koniec ubiegłego roku żona artysty, Ewa Krawczyk w rozmowie z Super Expressem podkreślała, że wokalista występuje już ze względu na pandemię. Krzysztof Krawczyk w jednym z wywiadów wyznał, że cierpi na różne choroby, „w tym dość uciążliwą arytmię serca”, a pod koniec 2019 roku przeszedł zabieg operację wymiany endoprotezy biodra.

Kochani! Mam zaproszenie do Szansa na sukces.Nie wiem czy dam siłę fizycznie ale chciałbym tam być choć raczej pewne...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Środa, 30 grudnia 2020

Fani pospieszyli z pomocą w wyborze najpopularniejszych utworów, które miałyby pojawić się w ,,Szansie na sukces". W komentarzach znalazło się wiele słów wsparcia. Nikt nie wyobraża sobie programu bez udziału Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk w 2015 roku:

Krzysztof Krawczyk, Dzień dobry tvn, 2015
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

„Panie Krzysztofie zastępstwo nie wchodzi w grę! Trzymam kciuki żeby zdobył Pan siłę”, „Panie Krzysztofie czekamy na pana w Szansie na Sukces. Kto jak nie pan Nikt pana nie zastąpi. Pan jest jedyny i niepowtarzalny. Kochamy pana i pańską twórczość. ”, „Niech Pan połączy się ze studiem zdalnie z domu”, czytamy.

Jaką decyzję podejmie artysta? Jak podaje Pomponik.pl Krzysztof Krawczyk będzie mógł liczyć na pomoc przyjaciół z zespołu Trubadurzy.

„Wystarczy jedno słowo Krzyśka - jest z nami w stałym kontakcie, a stawimy się na nagraniu i pomożemy mu. Jesteśmy jak bracia, ja mam z nim nawet braterstwo krwi”, podkreślił w rozmowie z portalem Marian Lichtman. „Mam takie samo zdanie jak Marian. Przyjaciele powinni sobie pomagać”, dodał z kolei Sławomir Kowalewski.

Kto oceni wykony uczestników programu?  

Źródło: Pomponik.pl, Super Express, Fakt.

Marian Lichtman, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Poznakowski, Sławomir Kowalewski w 2011 roku. 45-lecie zespołu Trubadurzy:

 Marian Lichtman , Krzysztof Krawczyk , Ryszard Poznakowski , Slawomir Kowalewski, 2011 rok, 45-lecie zespolu Trubadurzy
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.