Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Czy Polsce grozi niebezpieczeństwo? 

Co wydarzy się jesienią 2020?

Redakcja VIVA! 27 sierpnia 2020 19:59
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Kolejne wizje Krzysztofa Jackowskiego nie napawają optymizmem. Jasnowidz z Człuchowa w najnowszym wideo opublikowanym na swoim kanale na YouTubie ostrzega przez jesienią. Czy ten scenariusz się sprawdzi? Co nas czeka?

Krzysztof Jackowski o sytuacji w Polsce. Co wydarzy się jesienią 2020?

Krzysztof Jackowski w rozmowach live ze swoimi widzami porusza wiele tematów. W ostatnim czasie otrzymuje coraz więcej pytań dotyczących sytuacji politycznej w kraju i na świecie, a także pandemii koronawirusa. Jasnowidz nie ukrywa, że nie ma najlepszych przeczuć w związku z nadchodzącą jesienią.

„Listopad. Polski rząd czeka na decyzję. Jest to decyzja militarna. Mam wrażenie, że decyzja militarna lekko będzie przesunięta w czasie. Ona już jest przesunięta w czasie. Ale to już ten czas. Zwrócicie uwagę, że zbliżają się następne obostrzenia, ale uważnie obserwujcie, co będzie się działo z lotnictwem. Jeżeli nagle zaczną się decyzje o hamowaniu lotów, powiedzmy nie tylko w Polsce, wtedy już należy zachować wszelką ostrożność. Jesień będzie inna od tych jesieni, które przyszło nam przeżyć ”, mówił Krzysztof Jackowski.

I dodaje, że w zdarzeniach, które mogą nastąpić, Polska ma być ważnych punktem m.in. dla Stanów Zjednoczonych. „Zaczniemy zauważać we wrześniu, październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowski, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski”, przewiduje jasnowidz.

Nie ukrywa, że może być to niebezpieczne dla naszego kraju. „Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne”, dodał.

Jasnowidz zasugerował, że niektórzy politycy mogą mieć pewną wiedzę na ten temat. „A gdybyśmy postawili tezę, że minister spraw zagranicznych odszedł, ponieważ nie chce czegoś, co się może niebawem w Polsce zdarzyć”, pytał Jackowski. Zaniepokojony podkreślił, że jeśli jego przeczucia mają sens, to sytuacja nie będzie dobra.

W odpowiedzi na jedno z pytań internautów, jasnowidz przewiduje także, że to Donald Trump wygra wybory w USA. Czy jego przeczucia się sprawdzą? 

Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.