KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak książę William i księżna Kate ukrywają kryzysy w związku. Ich sposób zaskakuje!

Zainspirowali się... Dianą i Karolem

Gabriela Czernecka 10 listopada 2018 11:22

Informacje o kryzysie w związku Kate i Williama co rusz powracają. Książęca para Cambridge plotek nie komentuje i nigdy nie daje do zrozumienia, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Podobnie jest w przypadku związku królowej Elżbiety i księcia Filipa. Dotychczas można było tylko snuć domysły i czekać na oficjalne potwierdzenie separacji którejkolwiek z par, ale właśnie na jaw wyszło coś, co Kate i William z pewnością chcieli zachować dla siebie. Zakochani mają swój sposób na fotoreporterów, których udaje im się oszukać. Jak Kate i William ukrywają, że mają kryzys w związku? Musimy przyznać, że ta metoda jest dość oryginalna... 

Tak Kate i William ukrywają kryzys w związku

Ich zachowanie analizują miliony ludzi na całym świecie. Prawdziwa miłość czy kryzys? Kate i William nie mają lekko. Nawet po ciężkiej kłótni publicznie muszą prezentować się nienagannie tak, jakby wszystko było w porządku. Przyzwyczailiśmy się więc do gestów serdeczności i nieustannych uśmiechów w ich wydaniu. 

Tylko raz skomentowali kryzys w swoim związku. Chodzi o czas w 2007 roku, gdzie Kate i William zrobili sobie przerwę, by zastanowić się, jak dalej ma wyglądać ich relacja. Dlaczego zakochani zdecydowali się rozstać? Mówiło się, że William nie był wówczas gotowy do poważnych deklaracji i chciał upewnić się, czego w życiu chce. Z kolei Kate miała dość oczekiwania na Williama i chciała podjąć decyzję, co dalej ma robić w życiu - podjęcie pracy i studiów kolidowałoby z obowiązkami księżnej, a William jakoś nie kwapił się do tego, żeby się jej oświadczyć..

„Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni”, podkreślał w jednym z wywiadów książę William. „Nie byłam zachwycona rozstaniem, ale teraz widzę, że mnie wzmocniło. Dowiedziałam się wiele o sobie. Cenię sobie czas, który spędziłam w samotności”, podkreślała natomiast księżna Kate.

Przez kilkanaście miesięcy zakochani byli widywani razem, ale oficjalnie nie potwierdzali łączących ich relacji. Dziś już wiadomo, że para rozstała się na kilka miesięcy, bo już jesienią 2007 roku prezentowali się publiczności. Dalsza historia ich związku jest powszechnie znana: zaręczyny w październiku 2010 roku na szczycie góry w Kenii oraz huczny ślub w kwietniu 2011 roku były zwieńczeniem łączącego Kate i Williama uczucia.

Plotki o kryzysie w  związku Kate i Williama znów powróciły ponad rok temu. Książę William wyjechał wówczas do Szwajcarii, gdzie bawił się w towarzystwie atrakcyjnych kobiet, a księżna Kate w tym czasie przebywała z dziećmi w Wielkiej Brytanii. Mówiono, że kryzys pary był na tyle poważny, że zakochani mieli skorzystać z usług terapeuty. Ostatecznie konflikt udało się zażegnać, a niedługo później William i Kate zdecydowali się na powiększenie rodziny.

Jak Kate i William ukrywają kryzys w związku?

Od tamtej pory zachowanie pary nieustannie analizują fotoreporterzy, próbujący dostrzec, czy Kate i Williama wciąż łączy miłość, a może jedynie udają swoje uczucie przed obiektywami aparatów. Książęca para nie ma więc łatwego zadania, zwłaszcza, że jak w każdym małżeństwie, im też zdarzają się kłótnie. Ciężko później pozować publicznie i udawać, że wszystko jest w porządku. 

Kate i William znaleźli sposób na to, jak walczyć z natarczywymi paparazzi. Jak podaje magazyn OK!, para stosuje pewną zasadę, dzięki której ciężko zauważyć, że w ich związku są jakieś problemy. „Wpadli na ten pomysł oglądając zdjęcia Diany i Karola, którzy w trakcie małżeńskich spięć rozmijali się wzrokiem”, czytamy. Książęca para, gdy nie ma ochoty na pozowanie do zdjęć to, specjalnie nie patrzy w jeden punkt, co sprawia, że trudniej jest uzyskać dobre ujęcie, które zainteresowałoby wydawców gazet. W takich sytuacjach, paparazzi nie mają nic innego do zrobienia, jak odpuścić, dzięki czemu Kate i William mogą cieszyć się chwilą spokoju.

Podobno na współpracę z fotoreporterami zawsze chętna jest za to księżna Camilla. Ma świetny kontakt z reporterami, co więcej, nawet zna imiona większości z nich i rzadko odmawia im pozowania do zdjęć. Kate i William wręcz przeciwnie. Para, a szczególnie William, ma bardzo złe wspomnienia związane z paparazzi, których nachalność od razu przypomina mu ich podejście do księżnej Diany. Nic więc dziwnego, że tak ostrożnie do tego podchodzi... 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.