księżna Kate, Kate Middleton, książe William, małżeństwo Kate i Williama
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Szokujące plotki dotyczące związku książęcej pary. Czy książę William zdradza księżną Kate?!

Konrad Szczęsny 16 marca 2017 14:15
księżna Kate, Kate Middleton, książe William, małżeństwo Kate i Williama
Fot. Getty Images

Księżna Kate i książę William uchodzili do tej pory za zgodne i kochające się małżeństwo, stroniące od skandali. Czyżby to się zmieniło? Najnowsze doniesienia medialne mają być tego dowodem. Podobno Brytyjczyk spotyka się z australijską modelką Sophie Taylor. Oboje bawili się ostatnio w swoim towarzystwie na nartach w Szwajcarii. Czy księżna Kate ma powody do zazdrości?

Polecamy też: Kto chce zniszczyć wizerunek księżnej Kate? Media uderzają w żonę Williama, pisząc o jej romansie ze znanym tenisistą!

Polecamy też: Kolejne kontrowersje wokół księcia Williama. Tak bawił się w klubie w towarzystwie pięknych kobiet

Polecamy też: Książę Harry zostanie wydziedziczony przez królową Elżbietę II? Nad synem Diany i Karola zawisła miłosna klątwa Windsorów

Kryzys w związku Kate i Williama? Czy książę zdradza księżną?

Według doniesień dziennika „The Sun” seksbomba i następca tronu na stoku wprost nie mogli oderwać od siebie wzroku. Uśmiech nie schodził im z twarzy, chętnie oddawali się konwersacji, zaś niektórzy dopatrywali się w ich zachowaniu znamion flirtu! Co prawda niewiele osób wierzy, by była to prawda, ale artykuł został opatrzony bogatym materiałem zdjęciowym, co ma jedynie potwierdzać, że między Williamem i Sophie iskrzy. Co gorsza, Kate przebywała w tym czasie w Wielkiej Brytanii z dziećmi. Inne źródła podają jednak, że książę wybrał się na narty ze znajomymi, a Australijka jest jedną z nich.

Póki co, nikt z rodziny królewskiej nie skomentował tych rewelacji.

 

Związek Kate i Williama

Książę William i księżna Kate poznali się w 2001 r., w trakcie nauki na Uniwersytecie St. Andrews. Od tamtej pory często pojawiali się razem na różnych oficjalnych uroczystościach, jednak ich zaręczyny ogłoszono dopiero w październiku 2010 r. Ślub wzięli natomiast 29 kwietnia 2011 r. w Opactwie Westminsterskim. 22 lipca 2013 r. na świat przyszedł ich syn Jerzy. Z kolei 2 maja 2015 r. księżna Kate urodziła w Londynie córkę Karolinę.

Polecamy też: Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?