Księżna Kate, Kate Middleton, Dominic Thiem, romans księżnej Kate
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kto chce zniszczyć wizerunek księżnej Kate? Media uderzają w żonę Williama, pisząc o jej romansie ze znanym tenisistą!

Konrad Szczęsny 10 lipca 2017 17:30
Księżna Kate, Kate Middleton, Dominic Thiem, romans księżnej Kate
Fot. Getty Images

Według informacji zagranicznych mediów, pojawienie się księżnej Kate na tegorocznej edycji Wimbledonu wywołało duże poruszenie nie tylko ze względu na to, że przejęła obowiązek patronatu nad wydarzeniem od królowej Elżbiety II i zaprezentowała nową, odświeżoną fryzurę, lecz także dlatego, że... między nią a jednym z zawodników, Austriakiem Dominikiem Thiemem zaiskrzyło! Mówi się, że o tę relację zazdrosny jest sam książę William. Czy nad związkiem pary ponownie zebrały się czarne chmury?

 

Zobacz też: Książę William tłumaczy się z nocnej imprezy w Szwajcarii! Czy to koniec małżeństwa książęcej pary?

 

Polecamy też: Książę Harry zostanie wydziedziczony przez królową Elżbietę II? Nad synem Diany i Karola zawisła miłosna klątwa Windsorów

 

Polecamy też: Księżna Kate w naszyjniku Elżbiety II i kolczykach księżnej Diany! Ale uwagę mediów zwrócił...

 

Księżna Kate ma romans z tenisistą?

 

Według serwisu plotkarskiego Celeb Dirty Laundry, spotkanie księżnej Kate i Dominika Thiema pełne było uśmiechów, dwuznacznych gestów, a nawet... młodzieńczych rumieńców na twarzy żony księcia Williama! Zdjęcia, która ukazały się w mediach, miały wprawić wnuka Elżbiety II we wściekłość (a dokładniej zachowanie małżonki, która według informatorów serwisu, zachowywała się publicznie nazbyt swobodnie) i zakazał Kate kontaktów z Dominikiem Thiemem. Magazyn „ Life&Style” poszedł o krok dalej i opublikował artykuł, w którym stwierdził, że 24-latek i księżna utrzymują bliską relację od... końca zeszłego roku! Z kolei „The Telegraph” utrzymuje, że po spotkaniu Dominic Thiem wysłał księżnej Kate SMS, w którym „podziękował za spotkanie i wyraził nadzieję na kolejne”.

 

Jak jednak podają inne portale, serwis Celeb Dirty Laundry już kilka razy próbował uderzać w księżną Kate i publikował sensacyjne newsy, które miały niewiele wspólnego z prawdą. Zwraca się również uwagę na to, że żaden inny serwis nie dopatrzył się w zachowaniu żony Williama niczego niestosownego, a już na pewno nie odczytał mowy ciała księżnej Kate jako „publicznego flirtowania z innym mężczyzną”.

 

Księżna Kate, Kate Middleton, Dominic Thiem, romans księżnej Kate
Fot. Getty Images

Czy księżna Kate faktycznie zauroczyła się tenisistą Dominikiem Thiemem? (na zdjęciu po prawej)

 

Polecamy też: Księżna Kate unika księcia Williama? "Na ślubie Pippy spędzała czas z dziećmi, była wyraźnie spięta"

 

Polecamy też: Dziś ikona stylu, a kiedyś? Aż trudno uwierzyć, jak w młodości wyglądała księżna Kate!

 

Romans księcia Williama

 

Zapewne plotki o romansie księżnej Kate i Dominika Thiema to pokłosie doniesień brytyjskich mediów sprzed kilku miesięcy. Pisano wówczas, że książę William, który wybrał się ze znajomymi do Szwajcarii
w góry, pojawił się w jednym z genewskich klubów w towarzystwie ponętnych modelek, z którymi
w sposób ewidentny flirtował. Kate miała być wówczas mocno poirytowana medialnym zamieszaniem, para podjęła nawet  decyzję o skorzystaniu z terapii małżeńskiej, jednak i to nie poprawiło w znaczący sposób ich relacji. Plotki o kryzysie w związku pary powróciły przy okazji ślubu Pippy Middleton, siostry księżnej: Kate miała w trakcie uroczystości przebywać z dziećmi z dala od męża, którego „wyraźnie unikała”.

 

Księżna Kate, Kate Middleton, Dominic Thiem, romans księżnej Kate
Fot. Getty Images

 

Wydaje się zatem, że plotki dotyczące romansu Kate z tenisistą można włożyć między bajki.

 

Zobacz też: Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys? Zobacz, co pokazują ich ostatnie zdjęcia z Paryża

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.