Olga Figaszewska 20 marca 2017 18:30
1/9
Księżna Kate, Ksiażę William w Paryżu
Copyright @Getty Images, East News
1/9

Kryzys w rodzinie królewskiej wisi w powietrzu? Po ostatnich medialnych doniesieniach o samotnych imprezach księcia Williama i jego domniemanym romansie, to pytanie pojawia się dość często. Oczy całego świata, zwrócone są teraz właśnie na nich.

 

Polecamy też: Kto chce zniszczyć wizerunek księżnej Kate? Media uderzają w żonę Williama, pisząc o jej romansie ze znanym tenisistą!

 

Złośliwi twierdzą, że księżną Kate i księcia Williama dotknęła klątwa rodu Windsorów. Para uchodziła do tej pory za zgodne i kochające się małżeństwo. Nie da się ukryć, że małżeństwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej zazwyczaj są pełne skandali.

 

Zobacz też: Kolejne kontrowersje wokół księcia Williama. Tak bawił się w klubie w towarzystwie pięknych kobiet

Księżna Kate i książę William we Francji

Kate i William po raz pierwszy pokazali się światu, po tym jak do sieci trafiły kontrowersyjne materiały, dotyczące brytyjskiego następcy tronu. Wygląda na to, że pałac Kensington stara się za wszelką cenę wyciszyć całe zamieszanie. Książęca para od piątku 17 marca przebywa we Francji. Pobyt przedstawicieli brytyjskiego rodu ma na celu podkreślenie bliskich stosunków Wielkiej Brytanii i Francji, zwłaszcza w obliczu nadchodzącego kryzysu wywołanego przez Brexit. Jest to pierwsza oficjalna wizyta przedstawicieli rodziny królewskiej od śmierci księżnej Diany w 1997 roku. W tym roku mija równo 20 lat od tego tragicznego wydarzenia. Podczas wizyty, Kate i William spotkali się m.in. z prezydentem François Hollandem, z uczniami z brytyjskiej szkoły oraz z rodzinami i ofiarami zamachów terrorystycznych w Nicei oraz w klubie Bataclan.

 

Polecamy też: Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!​

Kryzys w związku Kate i Williama?

Według ostatnich doniesień dziennika „The Sun” brytyjski następca tronu miał spotykać się z australijską modelką, Sophie Taylor. Podobno bawili się świetnie w swoim towarzystwie na stoku w Szwajcarii. Niewiele osób chciało wierzyć w te plotki, gdyby nie opublikowany artykuł opatrzony bogatym materiałem zdjęciowym, który jednoznacznie miał wskazywać na to, że między Williamem, a modelką dało się zauważyć oznaki flirtu. Na domiar złego, zaraz po tym do sieci trafiło nagranie opublikowane przez serwis Daily Mail, na którym książę bawi się w nocnym klubie w towarzystwie brunetki. W pewnym momencie, kobieta złapała go za rękę. Do tej pory, rzecznik Pałacu nie wypowiedział się w kwestii krążących plotek. I chociaż mało kto dowierza w całe zamieszanie, nie ma wątpliwości, że doniesieniami nie będzie zachwycona księżna Kate, która w tym czasie razem z dziećmi przebywała w Wielkiej Brytanii. A brytyjskie media wytykają następcy tronu upodobanie do dyskretnego imprezowania i zabaw w towarzystwie pięknych kobiet jeszcze przed ślubem.

 

 
W naszej galerii prezentujemy zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama z ich wizyty we Francji. Widać, że para jest szczęśliwa. Czy fotografie są dowodem na to, że o żadnym kryzysie w związku książęcej pary nie może być mowy czy może to jedynie gra pozorów na potrzeby mediów?

 

2/9
Kate, William, księżna Kate, Kate Middleton, Kate i William we Francji
Copyright @East News
2/9

Księżna Kate i książę William z wizytą we Francji.

 

Polecamy też: Kolejne kontrowersje wokół księcia Williama. Tak bawił się w klubie w towarzystwie pięknych kobiet

 

3/9
Księżna Kate, Książę William w Paryżu
Copyright @Getty Images
3/9

Księżna Kate i książę William z wizytą we Francji.

 

Polecamy też: Szokujące plotki dotyczące związku książęcej pary. Czy książę William zdradza księżną Kate?!

4/9
Kate, William, księżna Kate, Kate Middleton, Kate i William we Francji
Copyright @East News
4/9

Księżna Kate i książę William spotkali się również uczniami szkoły brytyjskiej we Francji.

 

Zobacz także: Książęca para w wannie, William nago, Kate pokazuje ciążowy brzuszek. Intymne zdjęcia Windsorów?

7/9
Kate, William, księżna Kate, Kate Middleton, Francois Hollande, Kate i William we Francji
Copyright @East News
7/9

Księżna Kate i książę William spotkali się we Francji z prezydentem kraju, François Hollandem.

 

Polecamy też: Rewolucja w Pałacu Kensington! Księżna Kate i książę William podjęli zaskakującą decyzję

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.