Kate, William, Kate i William w Paryżu, kryzys w związku Kate i Williama, księżna Kate i książę William
Fot. Instagram @kensingtonroyal, Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Książę William tłumaczy się z nocnej imprezy w Szwajcarii! Czy to koniec małżeństwa książęcej pary?

Sabina Zięba 2 kwietnia 2017 17:00
Kate, William, Kate i William w Paryżu, kryzys w związku Kate i Williama, księżna Kate i książę William
Fot. Instagram @kensingtonroyal, Getty Images

Media nie ustają w doniesieniach o wydarzeniach w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Prześcigają się w informacjach naprzemiennie - raz słyszymy o kryzysie, innym razem o szczęściu i powiększeniu rodziny.

Polecamy też: Kto chce zniszczyć wizerunek księżnej Kate? Media uderzają w żonę Williama, pisząc o jej romansie ze znanym tenisistą!


Polecamy też: Czy książę Jerzy potwierdził informacje o ciąży księżnej Kate? Zaskakujące doniesienia mediów!

Polecamy też: Książę Harry zostanie wydziedziczony przez królową Elżbietę II? Nad synem Diany i Karola zawisła miłosna klątwa WindsorówW połowie marca wyjazd księcia Williama do Szwajcarii wywołał ogólnoświatowy skandal. Bawił się on w towarzystwie znajomych oraz pięknych kobiet w genewskim klubie. Szalę goryczy przelało nagranie jednego ze świadków wydarzenia, na którym widać doskonale bawiącego się Brytyjczyka, którego w pewnym momencie za rękę łapie tańcząca obok niego kobieta.

Polecamy też: Kolejne kontrowersje wokół księcia Williama. Tak bawił się w klubie w towarzystwie pięknych kobiet

W "Vanity Fair" czytaliśmy wówczas: "Decyzja o wyjeździe należała do Williama, ale nie jest tajemnicą, że to Kate nosi spodnie w tym związku i nie jest zadowolona z jego wybryków. Myślała, że dni pełne imprezowania z kolegami to sprawa z przeszłości". Natomiast teraz w najnowszym wydaniu magazynu "InTouch" dowiadujemy się, że księżna postanowiła już nigdy nie dopuścić do podobnego wyjazdu, a także czytamy informację od człowieka z otoczenia rodziny królewskiej: "Kate była pewna, że William pojeździ na nartach, wypije kilka drinków z kolegami i pójdzie spać. Nie spodziewała się, że spędzi noc z innymi kobietami. William tłumaczył jej, że spotkał kilka pań w górskiej restauracji, ale były to kompletnie przypadkowe panie". Przypomnijmy, że jedną z "przypadkowych pań" była Sophie Taylor, australijska modelka. Książę jeździł z nią na nartach, a także wyszedł na lunch. Czy to rzeczywiście przypadek?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.