Kate, William, Kate i William w Paryżu, kryzys w związku Kate i Williama, księżna Kate i książę William
Fot. Instagram @kensingtonroyal, Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Książę William tłumaczy się z nocnej imprezy w Szwajcarii! Czy to koniec małżeństwa książęcej pary?

Sabina Zięba 2 kwietnia 2017 17:00
Kate, William, Kate i William w Paryżu, kryzys w związku Kate i Williama, księżna Kate i książę William
Fot. Instagram @kensingtonroyal, Getty Images

Media nie ustają w doniesieniach o wydarzeniach w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Prześcigają się w informacjach naprzemiennie - raz słyszymy o kryzysie, innym razem o szczęściu i powiększeniu rodziny.

Polecamy też: Kto chce zniszczyć wizerunek księżnej Kate? Media uderzają w żonę Williama, pisząc o jej romansie ze znanym tenisistą!


Polecamy też: Czy książę Jerzy potwierdził informacje o ciąży księżnej Kate? Zaskakujące doniesienia mediów!

Polecamy też: Książę Harry zostanie wydziedziczony przez królową Elżbietę II? Nad synem Diany i Karola zawisła miłosna klątwa WindsorówW połowie marca wyjazd księcia Williama do Szwajcarii wywołał ogólnoświatowy skandal. Bawił się on w towarzystwie znajomych oraz pięknych kobiet w genewskim klubie. Szalę goryczy przelało nagranie jednego ze świadków wydarzenia, na którym widać doskonale bawiącego się Brytyjczyka, którego w pewnym momencie za rękę łapie tańcząca obok niego kobieta.

Polecamy też: Kolejne kontrowersje wokół księcia Williama. Tak bawił się w klubie w towarzystwie pięknych kobiet

W "Vanity Fair" czytaliśmy wówczas: "Decyzja o wyjeździe należała do Williama, ale nie jest tajemnicą, że to Kate nosi spodnie w tym związku i nie jest zadowolona z jego wybryków. Myślała, że dni pełne imprezowania z kolegami to sprawa z przeszłości". Natomiast teraz w najnowszym wydaniu magazynu "InTouch" dowiadujemy się, że księżna postanowiła już nigdy nie dopuścić do podobnego wyjazdu, a także czytamy informację od człowieka z otoczenia rodziny królewskiej: "Kate była pewna, że William pojeździ na nartach, wypije kilka drinków z kolegami i pójdzie spać. Nie spodziewała się, że spędzi noc z innymi kobietami. William tłumaczył jej, że spotkał kilka pań w górskiej restauracji, ale były to kompletnie przypadkowe panie". Przypomnijmy, że jedną z "przypadkowych pań" była Sophie Taylor, australijska modelka. Książę jeździł z nią na nartach, a także wyszedł na lunch. Czy to rzeczywiście przypadek?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?