Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan ma romans ze znanym aktorem?! „Przy każdej okazji podkreśla, że jest cudowna”

Żona Harry’ego rozbije znane małżeństwo?

Ksenia Krasko 18 maja 2020 18:55
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Kilka tygodni temu świat obiegła wiadomość o rozwodzie jednej z power couple USA. Według doniesień zachodnich mediów, taką decyzję mieli podjąć Amal i George Clooney. I chociaż te informacje nie znalazły jak dotąd żadnego potwierdzenia, tabloid New Idea sugeruje, że Clooney’owie jednak zmagają się z poważnym kryzysem. A powodem ich kłopotów małżeńskich ma być... Meghan Markle.

Meghan Markle i George Clooney mają romans?

Według New Idea była księżna Sussex i hollywoodzki aktor bardzo się do siebie zbliżyli, gdy Meghan i Harry przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Anonimowe źródło poinformowało tygodnik, że Amal Clooney jest wściekła na zażyłą przyjaźń Meghan i jej męża, a także plotki o ich domniemanym romansie.

Jak donosi tabloid, obie pary zaprzyjaźniły się kilka lat temu i od tego czasu utrzymują ze sobą kontakt, komunikując się za pomocą jednego z portali społecznościowych. Amal Clooney miała odkryć, że ​​jej mąż i Meghan Markle rozmawiają prywatnie. „Jest tym poirytowana. Uważa to za dość niegrzeczne, zwłaszcza że to ona zachęciła ich wszystkich do przyjaźni”, przekazuje magazyn New Idea.

„Dużo rozmawiają i to dla Amal zbyt wiele. Ona wierzy, że Meghan i George’a nic nie łączy, ale nie o to jej chodzi. Chodzi o poprawne zachowanie. Nie podobają jej się tajemnicze rozmowy za jej plecami”, dodaje informator tygodnika. „Nie podoba jej się, że George przy każdej okazji podkreśla, jak bardzo ​​Meghan jest cudowna i jak bardzo chce jej pomóc”. Aktor ponoć robi wszystko, co możliwe, aby księżna Sussex powróciła do świata filmu.

Fot. Getty Images

Żółty to hit sezonu! Zobacz najpiękniejsze sukienki w tym kolorze!

George Clooney broni Meghan Markle

O romansie Meghan Markle i George’a Clooneya mówiło się jeszcze w zeszłym roku, gdy taki artykuł ukazał się w jednym z brytyjskich tabloidów. „George i Meghan są przyjaciółmi, ale sposób, w jaki jej bronił, pozostawia wrażenie, że mają jakąś przeszłość. W końcu Meghan interesuje się tym samym, co George. Prawdopodobnie nie bałaby się zrobić pierwszego kroku, gdyby byli samotni”, twierdziła prasa.

Portal Gossip Cop podkreśla, że te doniesienia nie są prawdziwe. Księżna Meghan i George Clooney są tylko przyjaciółmi, i nie łączy ich nic więcej. 

Ostatnie kreacje księżnej Meghan miały sekretne znaczenie
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!