Księżna Kate, Książę William
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książęca para ratuje swoje małżeństwo! Kate podjęła poważne kroki

Olga Figaszewska 17 maja 2017 17:00
Księżna Kate, Książę William
Fot. East News

Do niedawna uchodzili za małżeństwo idealne. Sześć lat temu ich związkiem żył cały świat. Czy dziś informacje o kryzysie w związku księżnej Kate i księcia Williama okażą się prawdą? Pojawiły się najnowsze doniesienia z brytyjskiego dworu.

Polecamy też: Szokujące plotki dotyczące związku książęcej pary. Czy książę William zdradza księżną Kate?!

Polecamy też: Książę Harry zostanie wydziedziczony przez królową Elżbietę II? Nad synem Diany i Karola zawisła miłosna klątwa Windsorów

Kryzys w związku Kate i Williama

Złośliwi twierdzą, że księżną Kate i księcia Williama dotknęła klątwa rodu Windsorów. W połowie marca książę  wyjechał do Szwajcarii. Samotna podróż brytyjskiego następcy tronu wywołała ogólnoświatowy skandal. Następca tronu bawił się w towarzystwie pięknych kobiet w genewskim klubie. Szalę goryczy przelało nagranie jednego ze świadków wydarzenia opublikowanym przez Daily Mail, na którym widać doskonale bawiącego się członka rodziny królewskiej. W pewnym momencie William za rękę łapie piękną brunetkę tańczącą obok niego. Wcześniej spędził miło czas z australijską modelką, Sophie Taylor na stoku.


„Książę zrezygnował z oficjalnych wizyt na rzecz spotkań z długonogą blondynką, kiedy jego żona, Kate, siedziała w domu z dziećmi”, informował wówczas The Sun.

Rzecznik Pałacu nie wypowiedział się w kwestii krążących plotek. Jednak brytyjskie media wytykają następcy tronu upodobanie do dyskretnego imprezowania i zabaw w towarzystwie pięknych kobiet jeszcze przed ślubem.

Zobacz też: Książę William tłumaczy się z nocnej imprezy w Szwajcarii! Czy to koniec małżeństwa książęcej pary?

Terapia małżeńska księżnej Kate i księcia Williama

Jeśli wierzyć prasowym doniesieniom, ostatnie „wybryki” księcia  doprowadziły do ochłodzenia relacji książęcej pary. Wszystko wskazuje na to, że księżna Kate straciła zaufanie do męża, a niedawno zdecydowała się na poruszające wyznanie dotyczące macierzyństwa. Wyznała, że czuje się osamotniona jako matka. Nadal czuje się upokorzona całą sytuacją.  I chociaż od kompromitującej sytuacji minęło kilka miesięcy, przyszłość ich rodziny stoi pod znakiem zapytania. Para podjęła decyzję o rozpoczęciu terapii. Jej częścią są publiczne gesty jakie ma wykonać książę, by naprawić szkody.

„Ta cała sytuacja została trochę zbagatelizowana, ale Kate była przerażona i i od tego czasu William robi wszystko co może, żeby jej to wynagrodzić i zrekompensować. Wszystkie ustawki medialne i wywiady są dalekie od rzeczywistości, tak naprawdę Kate zmaga się ze sobą żeby mu wybaczyć”, informuje RadarOnline

Pod koniec marca, para pojawiła się oficjalną wizytą we Francji. Celem było podkreślenie bliskich stosunków obydwu krajów. Zdjęcia nie wskazywały na to, by między małżonkami był jakikolwiek zgrzyt. Już wtedy księżna Kate i książę William zaprezentowali idealną grę pozorów na potrzeby mediów? W najbliższą sobotę odbędzie się ślub Pippy Midleton. Czy na uroczystości zaślubin księżna Cambridge i książę William pojawią się, jak zwykle zresztą, w szampańskich nastrojach?

Zobacz też: Historia pewnej miłości. Szósta rocznica ślubu księcia Williama i Kate Middleton. EKSKLUZYWNE VIDEO!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.