Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Poruszające wyznanie wdowy po Witoldzie Pyrkoszu: „Nie mam w tym roku świąt i nie mam życia. Jest beznadziejnie”

Konrad Szczęsny 22 grudnia 2017 16:30
Fot. East News

Śmierć Witolda Pyrkosza w kwietniu tego roku wstrząsnęła nie tylko fanami „M jak miłość”. Odejście legendarnego aktora zmieniło nieodwracalnie przede wszystkim życie jego ukochanej żony Krystyna. Tym bardziej, że w zeszłe święta Bożego Narodzenia hucznie obchodzili jego 90. urodziny. „Nie mam życia. Na Wigilię przyjdzie tylko syn z wnuczkami”, wyznała smutno w najnowszym wywiadzie żona serialowego Lucjana Mostowiaka.

Polecamy też: „Król polskich seriali”, Witold Pyrkosz w wigilię skończył 90 lat...

Krystyna Pyrkosz, wdowa po Witoldzie Pyrkoszu o odejściu męża i pierwszych świętach bez niego

Byli małżeństwem 56 lat. Nic dziwnego, że śmierć ukochanego to dla Krystyny Pyrkosz ogromny cios, który będzie odczuwała do końca swoich dni. Wdowa po serialowym Lucjanie Mostowiaku zwierzyła się, że mimo upływu czasu, wciąż boleśnie odczuwa stratę męża.

Co ja mogę powiedzieć. Jest beznadziejnie. Myślałam, że to minie, ale nic nie mija. Czuje się beznadziejnie i radzę sobie beznadziejnie. Nie mam w tym roku świąt i nie mam życia. Na wigilię przyjdzie tylko syn z wnuczkami. Zrobię karpia i to będą moje całe święta” przyznała smutno pani Krystyna w rozmowie z „Super Expressem”.

Dodała także, że śmierć Witolda Pyrkosza sprawiła, że zawalił jej się świat i nie potrafi poradzić sobie z tą stratą w żaden sposób.

Pozorów nie będę stwarzała. Nie zamierzam nawet ubierać choinki, utnę w lesie kawałek gałązki i tyle. Te święta bez Witolda będą bardzo smutne”, stwierdziła szczerze pani Krystyna.

Polecamy też: TYLKO U NAS wdowa po Witoldzie Pyrkoszu, mówi o tym, jak dotkliwie została skrzywdzona przez media

Związek Witolda Pyrkosza i Krystyny Pyrkosz

Pani Krystyna była drugą żoną aktora. Ślub wzięli w 1964 roku. Owocem ich wielkiej miłości jest syn Witold i córka Katarzyna. O historii łączącego ich uczucia pisaliśmy tutaj: „Każde serce ma jakąś wytrzymałość”. Poznajcie historię miłosną Krystyny i Witolda Pyrkoszów

Śmierć Witolda Pyrkosza

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 w Warszawie w wieku 90 lat. Jego pogrzeb odbył się 28 kwietnia 2017. Przyczyną śmierci aktora był udar.

Polecamy również: Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.