Krystyna i Witold Pyrkosz
Fot. East News
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS wdowa po Witoldzie Pyrkoszu, mówi o tym, jak dotkliwie została skrzywdzona przez media

KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 26 kwietnia 2017 13:15
Krystyna i Witold Pyrkosz
Fot. East News

Witold Pyrkosz, zmarł w sobotę, 22 kwietnia. Informacja o śmierci Witolda Pyrkosza pojawiła się na oficjalnym profilu serialu „M jak miłość” na Facebooku.

Nawet w obliczu śmierci media nie dają bliskim aktora spokoju. Dziennikarze wciąż spekulują na temat przygotowań do pogrzebu czy sytuacji rodzinnej aktora. Większość z opublikowanych informacji jest niezgodna z prawdą.

„Jestem oburzona, ponieważ nie udzielałam tabloidom odpowiedzi na żadne pytania”, mówi  Krystyna Pyrkosz w wywiadzie dla VIVY!.

Polecamy też: Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?

Krystyna Pyrkosz po śmierci męża

Na pewno będzie trudno jej się odnaleźć po trwającym ponad 50 lat związku, ale przecież jest syn, córka, są wnuczki. Dla nich więc warto żyć. Pani Krystyna prowadzi też swoją firmę „Na łóżka” w której szyje się piękne narzuty i pościel. Rozkręciła tę firmę już wiele lat temu. Dzielnie wspomagała męża w kosztach utrzymania domu, zwłaszcza wtedy kiedy w Stanie Wojennym aktorom trudno było zarabiać. Łączyła ich nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Dla Witolda żona była zawsze wielkim autorytetem i podporą. Będzie musiała ułożyć sobie życie bez niego, ale jest silną kobietą, więc na pewno sobie poradzi. Trudno jednak wszystkim z rodziny pogodzić się z jego nagłym odejściem. Witold Pyrkosz do feralnego zapalenia płuc cieszył się dobrym zdrowiem. Chyba najbardziej będzie im brakowało jego humoru, dowcipu i dystansu do trudnej rzeczywistości.

Zobacz też: Witold Pyrkosz nie żyje. Legendarny aktor zmarł w wieku 90 lat

Pogrzeb Witolda Pyrkosza

Data pogrzebu wybitnego aktora pozostaje tajemnicą. Rodzina obawia się, że  informacja przyciągnie tłumy ciekawskich.

Polecamy też: „Witek zawsze powtarzał, że będzie długo żył”. Krystyna Pytlakowska wspomina zmarłego aktora

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.