Krystyna i Witold Pyrkosz
Fot. East News
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS wdowa po Witoldzie Pyrkoszu, mówi o tym, jak dotkliwie została skrzywdzona przez media

KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 26 kwietnia 2017 13:15
Krystyna i Witold Pyrkosz
Fot. East News

Witold Pyrkosz, zmarł w sobotę, 22 kwietnia. Informacja o śmierci Witolda Pyrkosza pojawiła się na oficjalnym profilu serialu „M jak miłość” na Facebooku.

Nawet w obliczu śmierci media nie dają bliskim aktora spokoju. Dziennikarze wciąż spekulują na temat przygotowań do pogrzebu czy sytuacji rodzinnej aktora. Większość z opublikowanych informacji jest niezgodna z prawdą.

„Jestem oburzona, ponieważ nie udzielałam tabloidom odpowiedzi na żadne pytania”, mówi  Krystyna Pyrkosz w wywiadzie dla VIVY!.

Polecamy też: Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?

Krystyna Pyrkosz po śmierci męża

Na pewno będzie trudno jej się odnaleźć po trwającym ponad 50 lat związku, ale przecież jest syn, córka, są wnuczki. Dla nich więc warto żyć. Pani Krystyna prowadzi też swoją firmę „Na łóżka” w której szyje się piękne narzuty i pościel. Rozkręciła tę firmę już wiele lat temu. Dzielnie wspomagała męża w kosztach utrzymania domu, zwłaszcza wtedy kiedy w Stanie Wojennym aktorom trudno było zarabiać. Łączyła ich nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Dla Witolda żona była zawsze wielkim autorytetem i podporą. Będzie musiała ułożyć sobie życie bez niego, ale jest silną kobietą, więc na pewno sobie poradzi. Trudno jednak wszystkim z rodziny pogodzić się z jego nagłym odejściem. Witold Pyrkosz do feralnego zapalenia płuc cieszył się dobrym zdrowiem. Chyba najbardziej będzie im brakowało jego humoru, dowcipu i dystansu do trudnej rzeczywistości.

Zobacz też: Witold Pyrkosz nie żyje. Legendarny aktor zmarł w wieku 90 lat

Pogrzeb Witolda Pyrkosza

Data pogrzebu wybitnego aktora pozostaje tajemnicą. Rodzina obawia się, że  informacja przyciągnie tłumy ciekawskich.

Polecamy też: „Witek zawsze powtarzał, że będzie długo żył”. Krystyna Pytlakowska wspomina zmarłego aktora

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?