Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O tym jest głośno

Kinga Rusin przerwała milczenie! W gorzkich słowach rozlicza się z były mężem

„Dziennikarze intensywnie dopytują mnie o komentarz”

Marta Nawacka 28 kwietnia 2023 14:08
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

W ostatnim czasie Tomasz Lis coraz częściej udzielał wywiadów, w których poruszał temat swoich byłych żon: Kingi Rusin i Hanny Lis. Po jednym z ostatnich wyznań pierwsza z pań postanowiła zabrać głos w związku z wypowiedziami byłego męża. Dziennikarka nie szczędziła gorzkich słów.

Tomasz Lis o swoich byłych żonach

Jakiś czas temu podczas rozmowy u Żurnalisty Tomasz Lis nawiązał do swojego małżeństwa z Kingą Rusin. Mimo że nie miał złych intencji, jego wypowiedź wywołała burzę. „Byłoby błędem taktycznym i strategicznym, gdybym publicznie wchodził z Kingą w polemiki, ale nie mogę nie zauważyć, że jednak przez siedem lat życia obiady jadłem zawsze w stołówce, poza weekendami. A w weekendy jedliśmy razem w restauracjach”, wyznał.

Teraz dziennikarz ponownie wrócił do tematu byłych małżonek w programie Kuby Wojewódzkiego. Gdy prowadzący stwierdził, że Tomasz Lis ma talent w dobieraniu sobie partnerek, odpowiedział: „Byłem mężem dwóch fascynujących kobiet. Potem oczywiście było różnie”. Choć były naczelny Newsweeka nie miał złych zamiarów, to Kinga Rusin najwyraźniej ma już dość wypowiedzi byłego męża na swój temat.

Czytaj też: Łukasz Nowicki znika z Pytania na śniadanie. Internauci nie kryli smutku i zaskoczenia

Tomasz Lis, Kinga Rusin
Fot. Warda/AKPA

Tomasz Lis, Kinga Rusin, 2004 rok

Kinga Rusin w gorzkich słowach rozlicza się z byłym mężem

Po dłuższym milczeniu Kinga Rusin postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na swoim InstaStories zdradziła, że po niedawnych wypowiedziach Tomasza Lisa otrzymuje mnóstwo wiadomości z prośbą o odniesienie się do całej sytuacji. „Dziennikarze intensywnie dopytują mnie o komentarz do ostatnich, przymilnych wypowiedzi mojego byłego męża w czasie jego autopromocyjnych wywiadów”, zdradziła dziennikarka.

„Po tym, co przez wiele lat, również po rozwodzie, robił, nie chcę, żeby cokolwiek w moim kontekście mówił”, podsumowała krótko Kinga Rusin.  

Zobacz także: Niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Marek Włodarczyk prawie stracił życie na planie serialu Kryminalni

Kinga Rusin InstaStories
Fot. Kinga Rusin Instagram/@kingarusin

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.