Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Lis skomentował swoje byłe małżeństwa. Zdradził też, czy weźmie trzeci ślub!

Zaskakujące słowa

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2023 08:59
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Tomasz Lis jest w ostatnim czasie częstym gościem swoich kolegów dziennikarzy. W najnowszym wywiadzie – tym razem u Kuby Wojewódzkiego – po raz kolejny pojawił się wątek byłych żon byłego naczelnego Wprost. Kinga Rusin i Hanna Lis mogły się nie spodziewać takich słów…

Tomasz Lis podsumowuje swoje małżeństwa

W czasie wtorkowego odcinka Kuby Wojewódzkiego, prowadzący stwierdził, że jego gość ma wyjątkowy antytalent w dobieraniu sobie partnerek. Tomasz Lis odpowiedział na to kilkoma słowami.

Słowami, które dla Hanny Lis i Kingi Rusin są pięknym komplementem. „Byłem mężem dwóch fascynujących kobiet. Potem oczywiście było różnie”, usłyszeliśmy.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Tomasz Lis pytany o małżeństwo z Kingą Rusin również chciał podtrzymać pozytywną narrację. Mimo wszystko nie do końca się mu to udało. „Byłoby błędem taktycznym i strategicznym, gdybym publicznie wchodził z Kingą w polemiki, ale nie mogę nie zauważyć, że jednak przez siedem lat życia obiady jadłem zawsze w stołówce, poza weekendami. A w weekendy jedliśmy razem w restauracjach”, mówił u Żurnalisty.

Zobacz także: Kinga Rusin odpowiada Tomaszowi Lisowi. Wydała krótki komunikat w stronę byłego męża

„Moimi żonami były kobiety silniejszej indywidualności. Uważam, że osoby wybitne”, dodał mimo wszystko. Te słowa odbiły się szerokim echem.

Hanna Lis, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/Move

Kinga Rusin, VIVA! kwiecień 2015, 10/2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Tomasz Lis weźmie trzeci ślub?

Niedawno dziennikarz potwierdził, że jest szczęśliwie zakochany. Związek tworzy z instruktorką fitness, pływania, z absolwentką AWF, mistrzynią kick-boxingu Moniką Urbańczyk. Para pokazała swoje urocze zdjęcie w ostatnią Wielkanoc.

CZYTAJ TAKŻE: Drogi Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego rozeszły się po 35 latach małżeństwa. Od roku spotykają się jedynie w sądzie... Czy w najbliższym czasie uzyskają rozwód?

Czy dziennikarza czeka trzeci ślub? Zapytał o to Kuba Wojewódzki. „Cholera wie”, odpowiedział Tomasz Lis, nie wykluczając uroczystości.

Życzymy wszystkiego najlepszego. 

TAGI #Tomasz Lis

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.