anna jurksztowicz, krzesimir dębski
Fot. VIPHOTO/East News
z życia gwiazd

Drogi Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego rozeszły się po 35 latach małżeństwa. Od roku spotykają się jedynie w sądzie...

Czy w najbliższym czasie uzyskają rozwód?

Marcjanna Maryszewska 27 kwietnia 2023 07:50
anna jurksztowicz, krzesimir dębski
Fot. VIPHOTO/East News

Przez ponad trzy dekady uchodzili za przykładne małżeństwo. Jednak nie wszystko może trwać wiecznie... Pod koniec 2021 roku Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski potwierdzili krążące pogłoski o rozpadzie ich związku. Każda ze stron złożyła osobny pozew, a media prześcigały się w podawaniu najświeższych informacji w sprawie... Jak dziś wygląda sytuacja pary? I czy w najbliższych miesiącach uda im się uzyskać rozwód?

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się

Kochali się bezgranicznie, przeżyli razem wiele wspaniałych lat oraz założyli rodzinę... Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski są rodzicami dwójki dzieci: Radzimira oraz Miry. Niestety brutalna rzeczywistość zweryfikowała ich związek po ponad trzech dekadach wielkiej miłości. Gdy w grudniu 2021 roku potwierdziły się plotki o rozpadzie małżeństwa, ich fani przeżyli niemały szok...

Krzesimir Dębski, VIVA!, grudzień 2016, 25/2016

Krzesimir Dębski, VIVA!, grudzień 2016, 25/2016
Fot. Maksymilian Rigamonti

Pierwsze szczegóły zostały z kolei przekazane przez tygodnik Na Żywo. Przyjaciółka gwiazdy zabrała głos i ujawniła, jak za kulisami wygląda trudna sytuacja małżonków. "Rozwód z orzeczeniem o winie w przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty. Ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął. A Anna, choć wygląda świetnie, jest już wykończona psychicznie. Gdy dzieci wyfrunęły z gniazda, chciała zawalczyć o siebie. Wydała płyty „Jestem taka sama” oraz „Dziękuję, nie tańczę”, „21 live”, stare przeboje w nowych aranżacjach i zamierzała zajmować się tym, co kocha, czyli muzyką" — czytaliśmy wówczas.

CZYTAJ TAKŻE: Dziennikarz TVP zdradził żonę. Owocem romansu jest dziecko. Wyszedł z kryzysu „z pomocą Boga” 

Krzesimir Dębski w odpowiedzi wystosował własne oświadczenie. Okazało się, że małżonkowie złożyli oddzielne pozwy rozwodowe, a ich sprawa ciągnie się do dziś... Jednak nowe doniesienia dają pewną nadzieję. Oto co przekazały niedawno media.

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski dostaną rozwód jeszcze w tym roku?

Choć Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozstali się ponad rok temu, w świetle prawa wciąż pozostają mężem i żoną. Ostatnia rozprawa odbyła się w połowie listopada. Zauważono wówczas zalaną łzami wokalistkę, opuszczającą salę sądową... Cała sprawa ciągnie się od wielu miesięcy — teraz Fakt poinformował, kiedy małżonkowie spotkają w sądzie po raz kolejny.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wojciech Modest Amaro na antenie Polsatu! Takiego powrotu restauratora nikt się nie spodziewał

"Wiadomo, kiedy odbędzie się kolejna rozprawa Dębskiego i Jurksztowicz: na początku czerwca 2023 r. Ale już wiadomi, że kolejna rozprawa odbędzie się pod koniec wakacji" — przekazano w oficjalnym oświadczeniu. Czy Annie i Krzesimirowi uda się zatem uzyskać rozwód przed końcem tego roku? Trzymamy kciuki za jak najszybsze oraz pomyśle rozwiązanie sytuacji...  

Źródło: JastrząbPost

Anna Jurksztowicz Krzesimir Dębski

najgłośniejsze rozstania 2021 roku
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.