Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła znów jest zakochana? Na to wskazują najnowsze zdjęcia!

Niedawno celebrytka rozwiodła się z Piotrem Żyłą

Rafał Kowalski 7 sierpnia 2019 07:58
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Ostatni rok był dla Justyny Żyły naprawdę ciężki. Rozwód z mężem i wejście do show-biznesu, które okupione było dużym stresem, sprawiły, że celebrytka zapamięta ten czas na długo. Na szczęście wszystkie wydarzenia miały też dla niej pewne plusy. Dzięki rozstaniu z Piotrem Żyłą stała się odważniejsza. Dzięki rozwijającej się karierze, rozwija się. A dzięki byciu singielką? Prawdopodobnie znalazła miłość.

Partner Justyny Żyły – zdjęcia

Uczestniczka ostatniej edycji Tańca z gwiazdami podzieliła się dziś z fanami na Instagramie relacją z romantycznego wyjścia do jednej z luksusowych restauracji. Dania pięknie podane na talerzach robiły ogromne wrażenie, ale jednak największe poruszenie wywołało zdjęcie, na którym Justyna Żyła trzyma w miłosnym uścisku męską dłoń. Inna fotografia została podpisana: „Z najlepszym towarzystwem”. Mało? Na ostatnim udostępnionym zdjęciu, była ukochana Piotra Żyły pokazała prawdopodobnie nowego partnera – jego postać siedzącą na łące otoczyła sercem.

Przypomnijmy, że w ostatnim wywiadzie dla VIVY! Justyna Żyła wspominała, że brakuje jej bliskości. „Miłość to fajna sprawa - na pewno mi tego brakuje. Natomiast jest dla mnie za wcześnie – sprawa z zeszłego roku to jeszcze wciąż świeża sytuacja. Ale dzięki rozstaniu stałam się bardziej niezależna, bardziej pewna siebie. I patrząc z perspektywy czasu, bardziej odważna”, mówiła nam Justyna Żyła.

Może to właśnie odwaga popchnęła ją w ramiona nowego adoratora? Już nie możemy doczekać się, aż celebrytka wyjawi, kim jest jej nowa miłość. Na razie jest to tajemnicą… 

Justyna Żyła - randka z nowym partnerem
Fot. Instagram

Kim jest nowy partner Justyny Żyły?
Fot. Instagram

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.