Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła znów jest zakochana? Na to wskazują najnowsze zdjęcia!

Niedawno celebrytka rozwiodła się z Piotrem Żyłą

Rafał Kowalski 7 sierpnia 2019 07:58
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Ostatni rok był dla Justyny Żyły naprawdę ciężki. Rozwód z mężem i wejście do show-biznesu, które okupione było dużym stresem, sprawiły, że celebrytka zapamięta ten czas na długo. Na szczęście wszystkie wydarzenia miały też dla niej pewne plusy. Dzięki rozstaniu z Piotrem Żyłą stała się odważniejsza. Dzięki rozwijającej się karierze, rozwija się. A dzięki byciu singielką? Prawdopodobnie znalazła miłość.

Partner Justyny Żyły – zdjęcia

Uczestniczka ostatniej edycji Tańca z gwiazdami podzieliła się dziś z fanami na Instagramie relacją z romantycznego wyjścia do jednej z luksusowych restauracji. Dania pięknie podane na talerzach robiły ogromne wrażenie, ale jednak największe poruszenie wywołało zdjęcie, na którym Justyna Żyła trzyma w miłosnym uścisku męską dłoń. Inna fotografia została podpisana: „Z najlepszym towarzystwem”. Mało? Na ostatnim udostępnionym zdjęciu, była ukochana Piotra Żyły pokazała prawdopodobnie nowego partnera – jego postać siedzącą na łące otoczyła sercem.

Przypomnijmy, że w ostatnim wywiadzie dla VIVY! Justyna Żyła wspominała, że brakuje jej bliskości. „Miłość to fajna sprawa - na pewno mi tego brakuje. Natomiast jest dla mnie za wcześnie – sprawa z zeszłego roku to jeszcze wciąż świeża sytuacja. Ale dzięki rozstaniu stałam się bardziej niezależna, bardziej pewna siebie. I patrząc z perspektywy czasu, bardziej odważna”, mówiła nam Justyna Żyła.

Może to właśnie odwaga popchnęła ją w ramiona nowego adoratora? Już nie możemy doczekać się, aż celebrytka wyjawi, kim jest jej nowa miłość. Na razie jest to tajemnicą… 

Justyna Żyła - randka z nowym partnerem
Fot. Instagram

Kim jest nowy partner Justyny Żyły?
Fot. Instagram

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.