Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła znów jest zakochana? Na to wskazują najnowsze zdjęcia!

Niedawno celebrytka rozwiodła się z Piotrem Żyłą

Rafał Kowalski 7 sierpnia 2019 07:58
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Ostatni rok był dla Justyny Żyły naprawdę ciężki. Rozwód z mężem i wejście do show-biznesu, które okupione było dużym stresem, sprawiły, że celebrytka zapamięta ten czas na długo. Na szczęście wszystkie wydarzenia miały też dla niej pewne plusy. Dzięki rozstaniu z Piotrem Żyłą stała się odważniejsza. Dzięki rozwijającej się karierze, rozwija się. A dzięki byciu singielką? Prawdopodobnie znalazła miłość.

Partner Justyny Żyły – zdjęcia

Uczestniczka ostatniej edycji Tańca z gwiazdami podzieliła się dziś z fanami na Instagramie relacją z romantycznego wyjścia do jednej z luksusowych restauracji. Dania pięknie podane na talerzach robiły ogromne wrażenie, ale jednak największe poruszenie wywołało zdjęcie, na którym Justyna Żyła trzyma w miłosnym uścisku męską dłoń. Inna fotografia została podpisana: „Z najlepszym towarzystwem”. Mało? Na ostatnim udostępnionym zdjęciu, była ukochana Piotra Żyły pokazała prawdopodobnie nowego partnera – jego postać siedzącą na łące otoczyła sercem.

Przypomnijmy, że w ostatnim wywiadzie dla VIVY! Justyna Żyła wspominała, że brakuje jej bliskości. „Miłość to fajna sprawa - na pewno mi tego brakuje. Natomiast jest dla mnie za wcześnie – sprawa z zeszłego roku to jeszcze wciąż świeża sytuacja. Ale dzięki rozstaniu stałam się bardziej niezależna, bardziej pewna siebie. I patrząc z perspektywy czasu, bardziej odważna”, mówiła nam Justyna Żyła.

Może to właśnie odwaga popchnęła ją w ramiona nowego adoratora? Już nie możemy doczekać się, aż celebrytka wyjawi, kim jest jej nowa miłość. Na razie jest to tajemnicą… 

Justyna Żyła - randka z nowym partnerem
Fot. Instagram

Kim jest nowy partner Justyny Żyły?
Fot. Instagram

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.