Z ŻYCIA GWIAZD

Przygoda Justyny Żyły z Tańcem z Gwiazdami dobiegła końca. Ile wyniosło jej honorarium?

Ta kwota robi wrażenie...

Gabriela Czernecka 3 kwietnia 2019 09:26

Udział Justyny Żyły w Tańcu z Gwiazdami dobiegł końca. Taneczne występy dały blogerce większe poczucie pewności siebie, pokazały, że świetnie radzi sobie po rozwodzie, zapewniły rozpoznawalność,  ale i ... spore honorarium. Ile Justyna Żyła zarobiła w programie Polsatu? Ta kwota robi wrażenie...

Ile Justyna Żyła zarobiła za Taniec z Gwiazdami? 

Justyna Żyła z pewnością była jedną z największych gwiazd tanecznego show. Tysiące widzów gromadziło się przed telewizorami w piątkowy wieczór, by móc obserwować jej zmagania na parkiecie. Początki nie były łatwe, oceny jury bardzo surowe, ale Justyna Żyła zdawała się nimi nie przejmować i usilnie pracowała nad kolejnymi odcinkami.

Niestety, jej przygoda z Tańcem z Gwiazdami dobiegła końca w miniony piątkowy wieczór. Na swoim Instagramie blogerka zamieściła krótkie słowa pożegnania i podziękowania. Justyna wyróżniła w nich swojego tanecznego partnera, Tomasza Barańskiego oraz widzów, którzy okazali jej niesamowite wsparcie: 

„Taniec z Gwiazdami to niewątpliwie wielka przygoda. Dla mnie to także nauka o przełamywaniu własnych ograniczeń i zupełnie innym świecie. Cieszę się, ze mogłam znaleźć się w tym programie, poznać nowych wartościowych ludzi i kulisy pracy przy tego typu produkcji. Chciałam serdecznie podziękować w szczególności Tomkowi😘 @tomaszbaranski oraz za wsparcie Wam wszystkim, którzy dobrze mi życzycie i dajecie temu wyraz w internecie. Było to dla mnie szczególnie ważne w chwilach zwątpienia. Dziękuję za Wasze głosy ”, napisała na Instagramie.

Teraz na jaw wyszły warunki, jakie udało się jej wynegocjować z producentami tanecznego show. Jak podaje informator serwisu pomponik.pl: „Mieszkając w Wiśle, nie znała stawek rynkowych dla gwiazd. Historia z jej wynagrodzeniem była dość skomplikowana. Na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na wszystko - na wiele gorsze warunki od ostatecznych. Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering”, czytamy.

Wygląda na to, że pracując na planie Tańca z Gwiazdami, była żona Piotra Żyły zarobiła około 62,5 tysiąca złotych. Zdaniem informatora serwisu jeszcze w trakcie programu Justyna podejmowała próby zwiększenia wynagrodzenia. Stacja jednak nie zdecydowała się ten krok. Uważacie, że to dużo?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.