Ta kwota robi wrażenie...

Gabriela Czernecka 3 kwietnia 2019 09:26

Udział Justyny Żyły w Tańcu z Gwiazdami dobiegł końca. Taneczne występy dały blogerce większe poczucie pewności siebie, pokazały, że świetnie radzi sobie po rozwodzie, zapewniły rozpoznawalność,  ale i ... spore honorarium. Ile Justyna Żyła zarobiła w programie Polsatu? Ta kwota robi wrażenie...

Ile Justyna Żyła zarobiła za Taniec z Gwiazdami? 

Justyna Żyła z pewnością była jedną z największych gwiazd tanecznego show. Tysiące widzów gromadziło się przed telewizorami w piątkowy wieczór, by móc obserwować jej zmagania na parkiecie. Początki nie były łatwe, oceny jury bardzo surowe, ale Justyna Żyła zdawała się nimi nie przejmować i usilnie pracowała nad kolejnymi odcinkami.

Niestety, jej przygoda z Tańcem z Gwiazdami dobiegła końca w miniony piątkowy wieczór. Na swoim Instagramie blogerka zamieściła krótkie słowa pożegnania i podziękowania. Justyna wyróżniła w nich swojego tanecznego partnera, Tomasza Barańskiego oraz widzów, którzy okazali jej niesamowite wsparcie: 

„Taniec z Gwiazdami to niewątpliwie wielka przygoda. Dla mnie to także nauka o przełamywaniu własnych ograniczeń i zupełnie innym świecie. Cieszę się, ze mogłam znaleźć się w tym programie, poznać nowych wartościowych ludzi i kulisy pracy przy tego typu produkcji. Chciałam serdecznie podziękować w szczególności Tomkowi😘 @tomaszbaranski oraz za wsparcie Wam wszystkim, którzy dobrze mi życzycie i dajecie temu wyraz w internecie. Było to dla mnie szczególnie ważne w chwilach zwątpienia. Dziękuję za Wasze głosy ”, napisała na Instagramie.

Teraz na jaw wyszły warunki, jakie udało się jej wynegocjować z producentami tanecznego show. Jak podaje informator serwisu pomponik.pl: „Mieszkając w Wiśle, nie znała stawek rynkowych dla gwiazd. Historia z jej wynagrodzeniem była dość skomplikowana. Na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na wszystko - na wiele gorsze warunki od ostatecznych. Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering”, czytamy.

Wygląda na to, że pracując na planie Tańca z Gwiazdami, była żona Piotra Żyły zarobiła około 62,5 tysiąca złotych. Zdaniem informatora serwisu jeszcze w trakcie programu Justyna podejmowała próby zwiększenia wynagrodzenia. Stacja jednak nie zdecydowała się ten krok. Uważacie, że to dużo?  

1/4
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
1/4

Justyna Żyła odpadła z Tańca z Gwiazdami w miniony piątek.

2/4
Justyna Żyła i Tomasz Barański, „Taniec z gwiazdami”
Copyright @VIPHOTO/East News
2/4

W poście na Instagramie podziękowała za udział w show swoim fanom oraz tanecznemu partnerowi.

3/4
Taniec z Gwiazdami, Justyna Żyła
Copyright @Jan BIELECKI/East News
3/4

Teraz jeden z serwisów ujawnił zarobki Justyny Żyły w tanecznym show.

4/4
Justyna Żyła, Tomasz Barański
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
4/4

To dużo czy mało?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.