Co na to Iwona Pavlović?

Konrad Szczęsny 4 marca 2019 10:56

Nie milkną echa pierwszego odcinka nowej edycji Tańca z gwiazdami. Z pewnością najbardziej kontrowersyjnym momentem show był ten, w którym jury oceniało występ Justyny Żyły. Andrzej Grabowski, Ola Jordan, a przede wszystkim Iwona Pavlović nie szczędzili byłej żonie skoczka gorzkich słów. W jej obronie stanął Tomasz Barański, który opublikował ostry komentarz, odnosząc się do całej sytuacji!

Tomasz Barański o krytyce Justyny Żyły w Tańcu z gwiazdami

Najbardziej ostra wypowiedź padła z ust Iwony Pavlović, która nawiązała w niej do rozwodu uczestniczki programu z Piotrem Żyłą.

„Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak... przedszkolak. Powiem więcej, słowo tańczyłaś to za dużo powiedziane, bo to był występ. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o SMS-y. Masakra!”, stwierdziła kwaśno.

Inni jurorzy, choć również nie byli zachwyceni umiejętnościami tanecznymi Justyny Żyły, wydali nieco łagodniejsze opinie.

„Justyna Żyła, uważaj, żebyś w następnym odcinku nie była była”, tak brzmiała ta w formie wierszyka, wydana przez Andrzeja Grabowskiego. „Pięknie wyglądasz, masz piękną sukienką, tylko tak dalej. Ćwicz, masz przy sobie Tomka, on jest najlepszy”, dodała na koniec Ola Jordan.

Widzowie i internauci nie kryli emocji: część zgadzała się, że to, co zaprezentowała na parkiecie była żona skoczka trudno nazwać tańcem, inni stwierdzili, że Iwona Pavlović przesadziła z krytyką. Do całego zamieszania postanowił za pośrednictwem Instagramu odnieść się Tomasz Barański, udostępniając komentarz jednej ze swoich fanek.

„Czy tylko według mnie zachowanie Iwony było mega podłe? Ja rozumiem, Justyna dużo błędów w życiu popełniła, ale, kurczę, nikt nie zasłużył, żeby aż tak go poniżyć na oczach całej Polski! To był czysty hejt”, napisała oburzona, zaś biorąc pod uwagę, że tancerz udostępnił treść tego komentarza można uznać, że zgodził się z krytyką zachowania Iwony Pavlović.

Do całej sytuacji odniósł się również w trakcie noworocznego obiadu charytatywnego, zorganizowanego przez Bognę Sworowską. 

„Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc. (…) Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu wokół tego co się wokół niej dzieje”, zdradził zatroskany w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Justyna Żyła o krytyce w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami

Wydaje się, że Justyna Żyła nie chce wdawać się w pyskówki, co niektórych może dziwić. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła jedynie lakoniczny wpis, z którego wynika, że w pocie czoła przygotowuje się do kolejnego odcinka (w którym odpadną aż dwie pary).

„Za oknem szaro, buro i ponuro, ale za to śniadanko było kolorowe. Weekend z moimi pociechami dobiega końca, a my wracamy do roboty #onlygoodvibes #sunday #byledowiosny#dobrazabawa #usmiechidoprzodu #milejniedzieli #tanieczgwiazdami @tomaszbaranski”, napisała była żona skoczka.

Fani krytykują Iwonę Pavlović po ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami

W niedzielę 3 marca Iwona Pavlović opublikowała natomiast zdjęcie z planu ostatniego odcinka Tańca z gwiazdami, które podpisała:

„Szaleńcze emocje po sobotnim odcinku TZG... Jak to dobrze, że serce ma się jedno, a tylko rozmów jest wiele!”.

Natychmiast pojawiło się pod nim wiele komentarzy, krytykujących zachowanie jurorki i jej ostrą opinią o Justynie Żyle.

„Szkoda ze Pani upokorzyła @justynazyla. Trochę to było nie na poziomie... Nie powinno się oceniać kogoś przez sprawy prywatne. Pozdrawiam. I mam nadzieje ze @tomaszbaranski i @justynazyla przejdą do finału i pokażą co potrafią”, „Uważam, że można było w bardziej kulturalny sposób ocenić @justynazyla. Przykro było słuchać tych słów, zwłaszcza, gdy ostatnio tyle mówi się o hejcie, nienawiści”, „Moim zdaniem pani Iwona powinna przeprosić za słowa, które wypowiedziała na antenie”, podkreślali rozgoryczeni fani.

Zgadzasz się z nimi?  

1/5
Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
1/5

Debiut Justyny Żyły w Tańcu z gwiazdami odbił się w mediach szerokim echem. Niestety, nie ze względu na jej niebywałe umiejętności, które zaprezentowała na parkiecie...

2/5
Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
2/5

Pierwszy taniec Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego jury oceniło na zaledwie osiem punktów na 30 możliwych do uzyskania...

3/5
Justyna Żyła, Taniec z gwiazdami
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
3/5

Justyna Żyła nie odniosła się w mediach społecznościowych do ostrej opinii, którą usłyszała z ust jury Tańca z gwiazdami.

4/5
Tomasz Barański komentuje zamieszanie wokół Tańca z gwiazdami i Justyny Żyły
Copyright @Instagram @tomekbaranski
4/5

Tomasz Barański na InstsaStories udostępnił natomiast komentarz jednej ze swoich fanek na temat całego zamieszania. 

5/5
Iwona Pavlović na planie Tańca z gwiazdami
Copyright @Instagram @iwonapavlovic
5/5

Z kolei pod tym zdjęciem Iwony Pavlović, opublikowanym na Instagramie, pojawiły się komentarze, w których fani domagali się, by jurorka przeprosiła Justynę Żyłę za swoje słowa w nadchodzącym odcinku Tańca z gwiazdami...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.