O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Barański opublikował ostry komentarz po krytyce Justyny Żyły!

Co na to Iwona Pavlović?

Konrad Szczęsny 4 marca 2019 10:56

Nie milkną echa pierwszego odcinka nowej edycji Tańca z gwiazdami. Z pewnością najbardziej kontrowersyjnym momentem show był ten, w którym jury oceniało występ Justyny Żyły. Andrzej Grabowski, Ola Jordan, a przede wszystkim Iwona Pavlović nie szczędzili byłej żonie skoczka gorzkich słów. W jej obronie stanął Tomasz Barański, który opublikował ostry komentarz, odnosząc się do całej sytuacji!

Tomasz Barański o krytyce Justyny Żyły w Tańcu z gwiazdami

Najbardziej ostra wypowiedź padła z ust Iwony Pavlović, która nawiązała w niej do rozwodu uczestniczki programu z Piotrem Żyłą.

„Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak... przedszkolak. Powiem więcej, słowo tańczyłaś to za dużo powiedziane, bo to był występ. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o SMS-y. Masakra!”, stwierdziła kwaśno.

Inni jurorzy, choć również nie byli zachwyceni umiejętnościami tanecznymi Justyny Żyły, wydali nieco łagodniejsze opinie.

„Justyna Żyła, uważaj, żebyś w następnym odcinku nie była była”, tak brzmiała ta w formie wierszyka, wydana przez Andrzeja Grabowskiego. „Pięknie wyglądasz, masz piękną sukienką, tylko tak dalej. Ćwicz, masz przy sobie Tomka, on jest najlepszy”, dodała na koniec Ola Jordan.

Widzowie i internauci nie kryli emocji: część zgadzała się, że to, co zaprezentowała na parkiecie była żona skoczka trudno nazwać tańcem, inni stwierdzili, że Iwona Pavlović przesadziła z krytyką. Do całego zamieszania postanowił za pośrednictwem Instagramu odnieść się Tomasz Barański, udostępniając komentarz jednej ze swoich fanek.

„Czy tylko według mnie zachowanie Iwony było mega podłe? Ja rozumiem, Justyna dużo błędów w życiu popełniła, ale, kurczę, nikt nie zasłużył, żeby aż tak go poniżyć na oczach całej Polski! To był czysty hejt”, napisała oburzona, zaś biorąc pod uwagę, że tancerz udostępnił treść tego komentarza można uznać, że zgodził się z krytyką zachowania Iwony Pavlović.

Do całej sytuacji odniósł się również w trakcie noworocznego obiadu charytatywnego, zorganizowanego przez Bognę Sworowską. 

„Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc. (…) Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu wokół tego co się wokół niej dzieje”, zdradził zatroskany w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Justyna Żyła o krytyce w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami

Wydaje się, że Justyna Żyła nie chce wdawać się w pyskówki, co niektórych może dziwić. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła jedynie lakoniczny wpis, z którego wynika, że w pocie czoła przygotowuje się do kolejnego odcinka (w którym odpadną aż dwie pary).

„Za oknem szaro, buro i ponuro, ale za to śniadanko było kolorowe. Weekend z moimi pociechami dobiega końca, a my wracamy do roboty #onlygoodvibes #sunday #byledowiosny#dobrazabawa #usmiechidoprzodu #milejniedzieli #tanieczgwiazdami @tomaszbaranski”, napisała była żona skoczka.

Fani krytykują Iwonę Pavlović po ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami

W niedzielę 3 marca Iwona Pavlović opublikowała natomiast zdjęcie z planu ostatniego odcinka Tańca z gwiazdami, które podpisała:

„Szaleńcze emocje po sobotnim odcinku TZG... Jak to dobrze, że serce ma się jedno, a tylko rozmów jest wiele!”.

Natychmiast pojawiło się pod nim wiele komentarzy, krytykujących zachowanie jurorki i jej ostrą opinią o Justynie Żyle.

„Szkoda ze Pani upokorzyła @justynazyla. Trochę to było nie na poziomie... Nie powinno się oceniać kogoś przez sprawy prywatne. Pozdrawiam. I mam nadzieje ze @tomaszbaranski i @justynazyla przejdą do finału i pokażą co potrafią”, „Uważam, że można było w bardziej kulturalny sposób ocenić @justynazyla. Przykro było słuchać tych słów, zwłaszcza, gdy ostatnio tyle mówi się o hejcie, nienawiści”, „Moim zdaniem pani Iwona powinna przeprosić za słowa, które wypowiedziała na antenie”, podkreślali rozgoryczeni fani.

Zgadzasz się z nimi?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.