Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Oto nowy partner Anny Muchy! To aktor znany z wielu seriali

Kim jest Jakub Wons? Aktorka ma spotykać się z nim od roku...

Konrad Szczęsny 15 czerwca 2020 11:57
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Mimo że o ich związku długo wiedzieli tylko najbliżsi, niedawno wszystko stało się jasne. Anna Mucha i Jakub Wons są parą! Potwierdziły to pełne czułości zdjęcia, wykonane na początku czerwca. Kim jest wybranek aktorki? Jak się poznali? Czy o nowym związku byłej partnerki wie Marcel Sora?

Anna Mucha i Jakub Wons są parą

Jakiś czas temu spekulowano, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki dali sobie drugą szansę. Potwierdzeniem miały być wspólne zdjęcia, publikowane w mediach społecznościowych. Te insynuacje okazały się jednak nieprawdziwe! Prawdą jest natomiast, że u boku aktorki pojawił się nowy ukochany.

Jest nim Jakub Wons, także aktor. Według znajomych, parę tworzą już od roku. Dlaczego dopiero teraz wyszło na jaw, że są w związku?

„Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie „ustrzelił”, zdradza w rozmowie z „Fleszem” ich przyjaciel.

Mimo że oboje nie pojawiali się na salonach i nie chcieli w żaden sposób epatować uczuciem, paparazzi wykonali na początku czerwca zdjęcia, na których opuszczają jedną z warszawskich restauracji. Trzymają się na nich za ręce. 

Jak wynika z medialnych informacji, Anna Mucha i Jakub Wons już razem mieszkają, zaś dzieci aktorki z poprzedniego związku zaakceptowały jej nowego wybranka i bardzo go polubiły. 

Kim jest Jakub Wons, partner Anny Muchy?

Poznali się cztery lata temu w trakcie prób do spektaklu „Letni dzień”. Z kolei dwa lata temu Jakub Wons dołączył do obsady „M jak miłość” i zagrał epizodyczną rolę. Czy to właśnie wtedy między parą zaiskrzyło?

Wiadomo, że spotykają się już od roku, zaś były partner Anny Muchy, Marcel Sora, zna Jakuba Wonsa i ponoć obaj darzą siebie sympatią. Przyjaciele Jakuba Wonsa zgodnie podkreślają, że jest mężczyzną z dużym poczuciem humoru, błyskotliwym oraz bardzo kreatywnym.

Kim jest Jakub Wons? To syn aktora Grzegorza Wonsa. Urodził się 18 lutego 1982 roku w Warszawie. Znany jest przede wszystkim z ról w serialach, takich jak „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe” oraz „Czas honoru”. Jego profil na Instagramie obserwuje nieco ponad 800 osób.

Prywatnie przez 10 lat (od 2008 do 2018) był związany z Hanną Konarowską. Doczekali się córki Zofii – przyszła na świat w 2011 roku.

Przypomnijmy, że według medialnych doniesień, życie po rozstaniu z Anną Muchą, do którego doszło po 10 latach związku prawdopodobnie pod koniec 2018 roku, ułożył sobie również Marcel Sora. Jego ukochaną ma być tajemnicza brunetka...  

To zdjęcie Anny Muchy i Jakuba Wonsa zostało wykonane w maju 2016 roku w trakcie prób do spektaklu „Letni dzień”:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#letnidzień powróci we wrześniu #letni #dzień #teatr #theatre #mrożek #oldtimersgarage

Post udostępniony przez Jakub Wons (@kubawons)

Anna Mucha i Jakub Wons tworzą parę od roku:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.