Kate Hudson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kate Hudson jest w ciąży! 38-letnia aktorka po raz trzeci zostanie mamą

Chłopiec czy dziewczynka?

Damian Duda 7 kwietnia 2018 21:20
Kate Hudson
Fot. Getty Images

Na tę informację czekali wszyscy fani aktorki. Kate Houdson podzieliła się tą radosną nowiną na Instagramie. Gwiazda dużego ekranu już po raz trzeci zostanie mamą. Przy okazji aktorka zdradziła płeć dziecka — chłopiec czy dziewczyna?

Kate Houdson jest w ciąży

38-letnia aktorka ma już dwójkę dzieci — synów Rydera i Binghama. We wpisie, który opublikowała na Instagramie, wyjaśniła swoją nieobecność w mediach społecznościowych. „Niespodzianka! Jeśli zastanawialiście się, dlaczego byłam nieobecna na moich profilach w mediach społecznościowych, to dlatego, że nigdy nie czułam się tak źle! To był najcięższy pierwszy trymestr ze wszystkich moich ciąż. Boomerangi sprawiły, że poczułam mdłości. Superzoom to łatwy sposób na zaprowadzenie mojej głowy do toalety’’, czytamy w opisie gwiazdy.

Aktorka przyznaje, że nie chciała od razu dzielić się tą informacją ze wszystkimi. „Próbowaliśmy utrzymać tę ciążę w tajemnicy tak długo, jak było to możliwe, ale teraz puchnę! Jest to już zbyt trudne do ukrycia i szczerze mówią, ukrywanie tego jest znacznie bardziej męczące niż ujawnienie! Moje dzieci, Danny, ja i cała rodzina jesteśmy szalenie podekscytowani. Mała dziewczynka w drodze!’’, skwitowała Kate, dołączając filmik.

Serdecznie gratulujemy! 

 

SURPRISE!!! 🤱 If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing...I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way 💕

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.