Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

O ciąży Marty Kaczyńskiej mówiła cała Polska. Teraz sama zabiera głos

„Jesteśmy szczęśliwi” - Marta Kaczyńska wydała oświadczenie

Gabriela Czernecka 28 marca 2018 09:45
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Marta Kaczyńska w ciąży - te informacje od kilku dni krążą w mediach. Jak do tej pory córka Lecha i Marii Kaczyńskich nie komentowała tych doniesień. To się zmieniło. Sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie. O jej ciąży plotkowano od kilku miesięcy. Marta Kaczyńska wydała oświadczenie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości co do jej błogosławionego stanu. To już oficjalne!

Marta Kaczyńska jest w ciąży

Od kilku tygodni w mediach krążyły plotki o tym, że Marta Kaczyńska znów spodziewa się dziecka. Do tej pory córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej nie komentowała tych doniesień. Internauci z niecierpliwością oczekiwali na jakąkolwiek wiadomość ze strony Marty. Gdy jakiś czas temu została przyłapana przez fotoreporterów na spacerze w Sopocie, nikt nie miał wątpliwości, że rodzina Kaczyńskich niebawem się powiększy.

Ciążowych krągłości Marty Kaczyńskiej nie dało się nie zauważyć także podczas gali wręczenia Nagrody im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, która odbyła się kilka dni temu. Po tym wielkim wyjściu nie dało się dłużej tego ukrywać. Marta Kaczyńska potwierdziła ciążę!

W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej podzieliła się tą wiadomością z internautami. Na swoim Facebooku zamieściła wpis, w którym odnosi się do wszelkich plotek: „Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami”, napisała. 

Trzecia ciąża Marty Kaczyńskiej: płeć dziecka

Kim jest partner Marty Kaczyńskiej? Od kilku lat jej wybrankiem  jest biznesmen z Trójmiasta, Piotr Zieliński. Marta jest już mamą dwóch córek: 10-letniej Martyny i 14-letniej Ewy. Pociechy są owocem jej małżeństwa z Marcinem Dubienieckim, z którym rozwiodła się pod koniec 2016 roku. Marta Kaczyńska wraz z partnerem, Piotrem Zielińskim niebawem zostaną rodzicami. 

Jak wyznała w wywiadzie z Na żywo znajoma przyszłej mamy: „Bardzo chciałaby mieć synka. To wielkie marzenie, którego nie udało się jej spełnić w poprzednich związkach”. Niedawno serwisu Pudelek podawał jednak, że Marta: „Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę”.

Jak na razie, oficjalnie płeć trzeciego dziecka Marty Kaczyńskiej nie jest znana. Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy!  

Marta Kaczyńska, nowy partner Marty Kaczyńskiej, nowy facet Marty Kaczyńskiej
Fot. ONS

Marta Kaczyńska, Viva! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska / AF Photo

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.