Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke wypoczywa na wakacjach. Aktorka zachwyca na zdjęciu w bikini

„Razem z cieplejszymi dniami i słońcem idą lepsze dni”. Dokąd wyjechała?

Olga Figaszewska 1 kwietnia 2021 07:52
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke wyjechała na zagraniczne wakacje. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z gorącej plaży. Dokąd udała się gwiazda? Okazuje się, że wybrała jeden z popularnych kierunków. Kadr, który pojawił się na profilu Katarzyny Warnke zachwycił jej fanów. Aktorka odniosła się także do nowej rzeczywistości, w której próbujemy się odnaleźć od wielu miesięcy. 

Katarzyna Warnke wypoczywa za granicą. Dokąd wyjechała?

Słońce, plaża, niesamowite widoki… Celem podróży Katarzyny Warnke stał się Zanzibar, który w dobie pandemii koronawriusa jest niezwykle popularnym kierunkiem podróży. Na egzotycznych wakacjach przebywali tam m.in.: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, Natalia Kukulska z rodziną czy Katarzyna Zielińska. Do ich grona dołączyła także Katarzyna Warnke. 

Zobacz też: Oto najpopularniejsze kierunki na wakacje 2021!

Aktorka podzieliła się z obserwatorami  pierwszym gorącym zdjęciem ze słonecznej plaży. Gwiazda pozuje na nim w bikini. W opisie fotografii przesłała wielbicielom pozdrowienia. Katarzyna Warnke ma także nadzieję, że spokojne, lepsze dni w końcu nadejdą i wszyscy będziemy mogli wrócić do normalności.

„To ja - dzióbas z fototapety🙌 Przesyłam moc słońca spod równika🌞 Zdjęcie niefrasobliwe, jak na czasy, w których żyjemy, ale mam nadzieję, że wnoszące trochę optymizmu i wiary w to, że nie będzie nam trudno wrócić do normalności, kiedy tylko nadejdzie w końcu ta chwila. Ale z tego co widać na mapie pogody, to w Warszawie już właściwie lato... 😀 Tak, czy siak razem z cieplejszymi dniami i słońcem idą lepsze dni!”, napisała gwiazda.

Pod zdjęciem Katarzyny Warnke pojawiły się komentarze od zachwyconych wielbicieli. „Coś pięknego... Pani Kasiu - PERFECTLY LOOK”, „Gorąca kobieta”, „Super odpoczywajcie”, „Piękna”, „Udanego wypoczynku”.  

Katarzyna Warnke, 2020 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.