Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O tym się mówi!

Kasia Warnke pokazała zdjęcie sprzed lat!

21-letnia aktorka przeszła ogromną metamorfozę!

Aleksandra Frankowska 3 marca 2021 18:12
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke rzadko pokazuje zdjęcia z przeszłości. 44-letnia aktorka zrobiła tym razem wyjątek i na swój Instagram wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w wieku… 21 lat! Zmiana jest niesamowita! Dziewczęca uroda Warnke bardzo dojrzała. W tym przypadku powiedzenie kobieta jest jak wino, pasuje idealnie. Poznalibyście ją?

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie sprzed lat

Aktorka wróciła wspomnieniami do roku 1998 i udostępniła na Instagramie swoje dawne zdjęcie. Fani są zachwyceni, a pod fotografią sypią się setki komentarzy o tym, jak czas działa na jej korzyść, chociaż i lata temu nie grzeszyła urodą. Zarówno w wieku 21 jak i 44 aktorka wygląda zniewalająco!

Katarzyna Warnke im starsza tym piękniejsza?

Aktorka, która największą rozpoznawalność zawdzięcza filmom Patryka Vegi może pochwalić się sporą liczbą fanów na swoim Instagramie. Jej życie śledzi mnóstwo fanów, którzy uwielbiają ją za dystans i wyjątkowy styl. Prywatnie aktorka związana jest z Piotrem Stramowskim, z którym wychowuje córeczkę.

Najnowsze zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów. Fotografia młodej Warnke w słońcu i jej urocze piegi są absolutnie cudowne i w tym przedwiośniu jeszcze bardziej sprawiają, że tęsknimy za piękną pogodą. Od komplementu nie powstrzymał się również mąż Kasi Warnke, który zostawił pod zdjęciem serduszko! Nie zmieniły się również włosy Kasi - zarówno wcześniej, jak i teraz - wciąż piękne, w kolorze blond.

Jak Wam się podoba Kasia Warnke sprzed lat? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?