Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O tym się mówi!

Kasia Warnke pokazała zdjęcie sprzed lat!

21-letnia aktorka przeszła ogromną metamorfozę!

Aleksandra Frankowska 3 marca 2021 18:12
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke rzadko pokazuje zdjęcia z przeszłości. 44-letnia aktorka zrobiła tym razem wyjątek i na swój Instagram wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w wieku… 21 lat! Zmiana jest niesamowita! Dziewczęca uroda Warnke bardzo dojrzała. W tym przypadku powiedzenie kobieta jest jak wino, pasuje idealnie. Poznalibyście ją?

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie sprzed lat

Aktorka wróciła wspomnieniami do roku 1998 i udostępniła na Instagramie swoje dawne zdjęcie. Fani są zachwyceni, a pod fotografią sypią się setki komentarzy o tym, jak czas działa na jej korzyść, chociaż i lata temu nie grzeszyła urodą. Zarówno w wieku 21 jak i 44 aktorka wygląda zniewalająco!

Katarzyna Warnke im starsza tym piękniejsza?

Aktorka, która największą rozpoznawalność zawdzięcza filmom Patryka Vegi może pochwalić się sporą liczbą fanów na swoim Instagramie. Jej życie śledzi mnóstwo fanów, którzy uwielbiają ją za dystans i wyjątkowy styl. Prywatnie aktorka związana jest z Piotrem Stramowskim, z którym wychowuje córeczkę.

Najnowsze zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów. Fotografia młodej Warnke w słońcu i jej urocze piegi są absolutnie cudowne i w tym przedwiośniu jeszcze bardziej sprawiają, że tęsknimy za piękną pogodą. Od komplementu nie powstrzymał się również mąż Kasi Warnke, który zostawił pod zdjęciem serduszko! Nie zmieniły się również włosy Kasi - zarówno wcześniej, jak i teraz - wciąż piękne, w kolorze blond.

Jak Wam się podoba Kasia Warnke sprzed lat? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.