Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! 3/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Co kręci Katarzynę Warnke? Aktorka namawia męża na metamorfozę...

Piotr Stramowski opowiada o upodobaniach żony

Aleksandra Andrzejak 28 lutego 2021 07:58
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! 3/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke od 2016 roku są szczęśliwym małżeństwem. Gwiazdor zdradził, że żona namawia go na metamorfozę. 

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke: małżeństwo

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się 5 lat temu na castingu do filmu W spirali. W 2016 roku wzięli ślub. W 2019 Kasia urodziła pierwsze dziecko. Małżonkowie często spotykają się na planach filmowych. Obydwoje grali role w produkcjach Patryka Vegi. Piotr Stramowski wielokrotnie udowadniał ile jest w stanie poświęcić dla pracy. Przechodzi nawet ekstremalne metamorfozy jeśli rola tego wymaga. Zgolenie głowy czy irokez to dla niego żaden problem.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kasia Warnke: Co ją kręci?

Piotr Stramowski w wywiadzie dla Jastrząb Post przyznał dlaczego zrezygnował z noszenia brody. Ja już zarostu nie mam od jakiegoś czasu. Już długo nie noszę brody. „Chciałem się trochę odciążyć. Czułem się już ciężko z tą brodą i z tym wizerunkiem twardziela filmowego. Wcześniej brałem udział w innym filmie, gdzie i tak miałem wąsy. I tak byłem ogolony i nie zdążyłbym zapuścić brody.” – powiedział aktor. „Broda nie jest tematem w tym momencie, to nie jest tak, że chcą Stramowskiego z brodą. Wręcz odwrotnie. Wydaje mi się, że sam szukam czegoś innego, nowego i ludzie też.”  – dodał Stramowski.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Zapytany o preferencje żony co do jego wyglądu, zdradził co podoba się Kasi. Warnke prawie codziennie próbuje przekonać męża do zmiany wyglądu. Ten jednak zobowiązany grą w kontynuacjach aktualnych produkcji nie może sobie teraz pozwolić na radykalną zmianę. „Kasia mnie woli z brodą i z krótkimi włosami. Są rozmowy na temat pójścia do fryzjera niemalże codziennie. Więc chyba tak się skończy. Na razie nie mogę, bo są inne produkcje, gdzie muszę trzymać kontynuacje, ale zobaczymy.” – podsumował Piotr. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.