Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Podczas Balu Fundacji TVN uczczono pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Padły wzruszające słowa...

Redakcja VIVA! 8 września 2019 12:56
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Nagła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wiele osób. Bliskim i przyjaciołom producenta filmowego nie jest łatwo pogodzić się z jego odejściem. Jego pamięć we wzruszający sposób uczczono podczas tegorocznego Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Katarzyna Kolenda-Zaleska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Prezes Fundacji TVN – Katarzyna Kolenda-Zaleska – powiedziała kilka słów o Piotrze Woźniaku-Staraku podczas oficjalnego przemówienia. Producent filmowy, znany ze swojej empatii i chęci pomocy innym, angażował się w pracę fundacji, będąc jej sponsorem.

Jak informuje portal Super Express, dziennikarka nie ukrywała, że Piotr Woźniak-Starak był jej bliski i bardzo go wszystkim brakuje. Po wzruszających słowach na scenie pojawili się Edyta Górniak i Kuba Badach, aby zaśpiewać Dziwny jest ten świat Czesława Niemena.

Właśnie podczas balu TVN w 2015 roku Piotr Woźniak-Starak poprosił Agnieszkę Szulim o rękę, a rok później wzięli ślub w Wenecji. Ze względu na osobistą tragedię, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. „Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali”, wyznał Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem, odpowiadając na liczne pytania o powrót dziennikarki do pracy.

Podczas 10., jubileuszowego Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, zebrano rekordową kwotę – około dwóch milionów złotych. Całość zostanie przekazana na cele charytatywne. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.