Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Podczas Balu Fundacji TVN uczczono pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Padły wzruszające słowa...

Redakcja VIVA! 8 września 2019 12:56
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Nagła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wiele osób. Bliskim i przyjaciołom producenta filmowego nie jest łatwo pogodzić się z jego odejściem. Jego pamięć we wzruszający sposób uczczono podczas tegorocznego Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Katarzyna Kolenda-Zaleska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Prezes Fundacji TVN – Katarzyna Kolenda-Zaleska – powiedziała kilka słów o Piotrze Woźniaku-Staraku podczas oficjalnego przemówienia. Producent filmowy, znany ze swojej empatii i chęci pomocy innym, angażował się w pracę fundacji, będąc jej sponsorem.

Jak informuje portal Super Express, dziennikarka nie ukrywała, że Piotr Woźniak-Starak był jej bliski i bardzo go wszystkim brakuje. Po wzruszających słowach na scenie pojawili się Edyta Górniak i Kuba Badach, aby zaśpiewać Dziwny jest ten świat Czesława Niemena.

Właśnie podczas balu TVN w 2015 roku Piotr Woźniak-Starak poprosił Agnieszkę Szulim o rękę, a rok później wzięli ślub w Wenecji. Ze względu na osobistą tragedię, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. „Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali”, wyznał Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem, odpowiadając na liczne pytania o powrót dziennikarki do pracy.

Podczas 10., jubileuszowego Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, zebrano rekordową kwotę – około dwóch milionów złotych. Całość zostanie przekazana na cele charytatywne. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?