Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Podczas Balu Fundacji TVN uczczono pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Padły wzruszające słowa...

Redakcja VIVA! 8 września 2019 12:56
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Nagła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wiele osób. Bliskim i przyjaciołom producenta filmowego nie jest łatwo pogodzić się z jego odejściem. Jego pamięć we wzruszający sposób uczczono podczas tegorocznego Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Katarzyna Kolenda-Zaleska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Prezes Fundacji TVN – Katarzyna Kolenda-Zaleska – powiedziała kilka słów o Piotrze Woźniaku-Staraku podczas oficjalnego przemówienia. Producent filmowy, znany ze swojej empatii i chęci pomocy innym, angażował się w pracę fundacji, będąc jej sponsorem.

Jak informuje portal Super Express, dziennikarka nie ukrywała, że Piotr Woźniak-Starak był jej bliski i bardzo go wszystkim brakuje. Po wzruszających słowach na scenie pojawili się Edyta Górniak i Kuba Badach, aby zaśpiewać Dziwny jest ten świat Czesława Niemena.

Właśnie podczas balu TVN w 2015 roku Piotr Woźniak-Starak poprosił Agnieszkę Szulim o rękę, a rok później wzięli ślub w Wenecji. Ze względu na osobistą tragedię, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. „Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali”, wyznał Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem, odpowiadając na liczne pytania o powrót dziennikarki do pracy.

Podczas 10., jubileuszowego Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, zebrano rekordową kwotę – około dwóch milionów złotych. Całość zostanie przekazana na cele charytatywne. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!