Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News
POŻEGNANIE

Bliscy i przyjaciele żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Te słowa chwytają za serce...

Redakcja VIVA! 29 sierpnia 2019 13:29
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła całą Polskę. Ceniony producent filmowy zaginął po wypadku na motorówce, do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niestety, po kilku dniach poszukiwań potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Piotr Woźniak-Starak miał nie tylko kochająca rodzinę, ale również wielu przyjaciół, którzy żegnają się z nim we wzruszających słowach.

Piotr Woźniak-Starak: kondolencje przyjaciół

Jedną z pierwszych osób, które złożyły kondolencje bliskim Piotra Woźniaka-Staraka, była Magdalena Mołek. „Agnieszce Woźniak-Starak oraz jej Bliskim wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Męża składa Magda Mołek z rodziną”, napisała. Poruszający nekrolog opublikowali też Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski.

Piotr Woźniak-Starak, nekrolog
Fot. nekrologi.wyborcza.pl

Producenta filmowego pożegnał również przyjaciel rodziny, Edward Miszczak. „Będzie nam niezmiernie brakowało Twojej pogody ducha, dobroci i kreatywności”, napisał dyrektor programowy TVN. W imieniu wszystkich pracowników stacji okazał wsparcie Agnieszce Wożniak-Starak: „Myślami jesteśmy z Tobą i najbliższymi w tych trudnych chwilach”.

Piotr Woźniak-Starak, nekrolog
Fot. nekrologi.wyborcza.pl

Jednym z przyjaciół Piotra Woźniaka-Staraka był Sebastian Kulczyk, który wypowiedział się o śmierci producenta filmowego w poruszających słowach. „Razem dorastaliśmy. Wspólnie przeżywaliśmy piękne chwile. To czas, którego nigdy nie zapomnę. Bracie, będzie mi Ciebie brakowało”, czytamy w nekrologu. Wyrazy współczucia rodzinie złożyli także Ewa i Juliusz Machulscy.

Piotr Woźniak-Starak, nekrolog
Fot. nekrologi.wyborcza.pl

Rodzinie i bliskim Piotra Wożniaka-Staraka składamy najszczersze kondolencje. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?