Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska o tym, jak Piotr Woźniak-Starak próbował jej pomóc. Chodziło o jedno z jej dzieci

To wydarzenie na zawsze pozostanie w jej pamięci!

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2019 10:41
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w piątek, 30 sierpnia. Jeszcze dzisiejsze wieczoru bliscy i przyjaciele pożegnają zmarłego producenta podczas uroczystej mszy. Tymczasem w mediach wciąż pojawiają się krótkie wspomnienia tych, którzy znali producenta. W Wyborczej pojawiły się już nekrologi od Agnieszki Woźniak-Starak czy Edwarda Miszczaka. Teraz na kilka słów o Piotrze Woźniaku-Staraku zdecydowała się Anna Kalczyńska. To jedno wydarzenie szczególnie utknęło dziennikarce w pamięci.

Anna Kalczyńska o Piotrze Woźniaku-Staraku

Ze śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka wciąż wiele osób nie może się pogodzić. Znany producent filmowy miał za kilka dni promować swój najnowszy film, nie doczekał świętowania trzeciej rocznicy ślubu z ukochaną żoną... Tragiczny wypadek przekreślił jego plany i marzenia. W mediach co rusz pojawiają się słowa wsparcia dla rodziny zmarłego, poruszające wspomnienia i masa wyjątkowych i ciepłych słów o Piotrze. Teraz jednym ze swoich wspomnień postanowiła podzielić się z fanami Anna Kalczyńska. 

W rozmowie z Faktem Anna Kalczyńska opowiedziała tym, jak kilka miesięcy temu wraz z całą rodziną wypoczywała w górach. Wówczas jej synek Jan dostał wysokiej gorączki. Tego dnia przypadkiem spotkała Piotra Woźniaka-Staraka. „Wspomniałam mu, że martwię się o syna. Jego reakcja była natychmiastowa!”, wyznała. Okazuje się, że Piotr od razu zaproponował, że mogą zawieść syna do szpitala jego prywatnym helikopterem. „Poruszona stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby, bo syn z tego wyjdzie, i nie chciałam nikogo kłopotać. Byłam mu jednak ogromnie wdzięczna”, wyjawia Faktowi.

Piotr Woźniak-Starak był wyjątkowym człowiekiem. Dziś odbędzie się jego ostatnie pożegnanie - msza w intencji zmarłego będzie miała miejsce w kościele w Konstancinie Jeziornie.  Tuż przed mszą żałobną bliscy Piotra Woźniaka-Staraka poprosili o nieskładanie kondolencji. Zamiast kwiatów będzie można przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta. W piątek, 30 sierpnia, odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zostanie pochowany na Mazurach.  

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Jacek Dominski/East News

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.