Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram/ @katarzyna_skrzynecka
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka w ostrych słowach odpowiada na atak internautki

Aktorka walczy z hejtem

Redakcja VIVA! 2 września 2020 10:53
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram/ @katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka niedawno wybrała się na wymarzone wakacje. Aktorka wraz z najbliższymi obecnie spędzała urlop na Krecie, a zdjęciami z wypoczynku dzieliła się z internautami za pośrednictwem Instagrama. Widoki zapierają dech w piersiach! Trudno oderwać wzrok od tych malowniczych kadrów. Nic dziwnego, że wzbudzają zachwyt wśród wielbicieli gwiazdy. Okazuje się, że nie wszyscy cieszą się szczęściem Kasi Skrzyneckiej. Aktorka ostro odpowiada na atak jednego z hejterów.

Katarzyna Skrzynecka odpowiada internautce

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Cieszą się jej sukcesami i wspierają w trudnych momentach. Gwiazda zna także drugą, ciemną stronę mediów społecznościowych... Aktorka, podobnie jak jej koleżanki i koledzy z branży, także mierzy się  z hejtem. Chociaż nie brakuje jej dystansu i wielokrotnie to udowadniała, to niektóre komentarze trudno pozostawić bez odpowiedzi.

Pod jednym z ostatnich wpisów gwiazdy pojawił się przykry komentarz dotyczący jej wyglądu.  „Końsko-męska baba, brak urody, brak figury”, napisała anonimowa internautka.

Katarzyna Skrzynecka w ostry sposób opowiedziała na komentarz hejterki.

„Proszę się nie martwić. To, że brak pani figury i urody i uważa się pani za końsko-męską babę, to jeszcze nie koniec świata. Gdyby była pani jeszcze do tego wredna i durna jak puste pudło - to dopiero byłaby pani chodzącą tragedią”, skwitowała gwiazda. 

Kasia Skrzynecka
Fot. Screen za Plotek.pl

Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.