Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Ze świata urody

Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda! Co się stało z jej metamorfozą?

Czy zrezygnowała z diety?

Aleksandra Frankowska 4 sierpnia 2020 15:31
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

O spektakularnej metamorfozie i diecie Katarzyny Skrzyneckiej rozpisywano się przez kilka miesięcy. Aktorka i prezenterka bardzo schudła i prezentowała w social mediach swoją nową, piękną sylwetkę. W okresie kwarantanny nieco zniknęła z sieci, aby teraz wrócić na plan filmowy Kogel Mogel 4. Najnowsze zdjęcia, które gwiazda opublikowała w swoich social mediach przykuły jednak wzrok fanów do jej zapomnianych krągłości.

Katarzyna Skrzynecka przytyła latem 2020?

Aktorka, która przez długi czas była na diecie, zrzuciła sporo kilogramów. Fani byli zachwyceni jej metamorfozą i nowym wyglądem. Najnowsze zdjęcia gwiazdy na jej Instagramie pokazują, że Skrzynecka zaczyna jednak wracać do dawnej figury. Komentarze pod jej zdjęciami są jednak bardzo pozytywne, bowiem gwiazda w każdej postaci wygląda pięknie!

Walka Katarzyny Skrzyneckiej z kilogramami w 2020

Warto wspomnieć, że gwiazda jakiś czas temu bardzo walczyła z nadprogramowymi kilogramami poprzez odpowiednią dietę oraz ćwiczenia fizyczne. Skrzynecka, która niedługo świętować będzie swoje 50-te urodziny, udowodniła kobietom, że chcieć to móc! Mimo tego, że kilogramy wracają, gwiazda wciąż wygląda świetnie i jak widać, w ogóle się tym nie przejmuje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten dziwny, wyjątkowy dla nas wszystkich, czas czteromiesięcznej izolacji, odseparowania od swojej pracy i intensywnego trybu życia, do jakiego od lat przywykliśmy, dał nam wiele do myślenia... Otworzył świadomość i serce w jeszcze inny sposób... Dał szansę na wyciszenie, zwolnienie w biegu i doświadczenie jeszcze większej i cenniejszej bliskości z rodziną , cudownej radości wspólnego czasu z dziećmi 💜 Więcej czasu na nasze przyjaźnie i serdeczne kontakty, na które wciąż brak nam było chwil w zawodowym pędzie... Wracamy powoli do kolejnych miejsc swojej pracy - nie wiem, jak Państwo - ale ja z OGROMNĄ RADOŚCIĄ i pełną wdzięcznością losowi za możliwość pracy w zawodzie, który jest moją PASJĄ, pośród WSPANIAŁYCH LUDZI, pełnych pogody, życzliwości i TALENTU w swoich dziedzinach 👍👍👍 TĘSKILIŚMY i cieszymy się, że znów możemy pracować ze sobą. Wszyscy bogatsi o takie właśnie poczucie doceniana dobrego dnia i wszystkiego co mamy 🌞🍀 Jednocześnie tęskniąc w tej pracy za dziećmi, domem i RODZINNYM SPOKOJEM 💞 który bynajmniej mi się na kwarantannie nie przejadł 🙂💞🍀 Promienieję radością w pracy - ale co chwilę gadam na videokomunikatorach z rodzinką 😍 zerkając na zegarek, o której skończę by do nich wracać 😀🤩🥰 @marcinlopucki #love #truelove #family #work #job #lubiębyćwpracy #acress #aktorka #wokalistka #naplanie #wstudio @twojatwarzbrzmiznajomo @polsatofficial @furdyna_makeup

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dla tych , którzy mają miejsca pracy , by pracować choćby stacjonarnie z domu i zarobić na życie (zazdroszczę👍🍀) to miły moment: PIĄTEK PIĄTECZEK PIĄTUNIO 🍀 i wizja weekendowego odpoczynku 👍👍👍 Ale MIŁEGO I SŁONECZNEGO WEEKENDU 🍀 serdecznie ŻYCZĘ WSZYSTKIM 🌞 Również takim jak my, którzy na przymusowym "wolnym", kalendarze pracy zapisane mają od marca drobnym maczkiem dzień po dniu.... 😉😒 ale wszędzie z dopiskiem: "spektakl odwołany" "skreślone" "nieczynne" 😪 Ech... taki czas... OBYŚMY TYLKO ZDROWI BYLI 👍🍀🍀🍀 czego i sobie i Wam ŻYCZĘ 🌞 #teatr #aktor #spektakl #dopracybysięszło #czekamynalepszeczasy

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.