Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
z życia gwiazd

Tak wygląda życie Kasi Cichopek po rozwodzie. Jakie ma relacje z byłym mężem?

„Dzielimy się wszystkimi obowiązkami...”

Marcjanna Maryszewska 1 września 2022 09:00
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

To małżeństwo oficjalnie przeszło do historii - Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie. Choć nie są razem od kilku miesięcy, nadal mogą liczyć na swoje wsparcie, zwłaszcza w kwestii wychowywania dzieci. Pociechy gwiazd są w wieku szkolnym i potrzebują stałej opieki ze strony rodziców. Ci zaś stają na rzęsach, aby córce i synowi niczego nie brakowało.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach związku. Tą informacją podzielili się już w marcu za pośrednictwem Instagrama, natomiast w zeszłym tygodniu miała miejsce rozprawa sądowa. Bardzo szybko udało im się dojść do porozumienia. Ustalono kwestie podziału majątku oraz opieki nad dziećmi - ta zaś była dla eksmałżonków sprawą najważniejszą. „Ze względu na dobro dzieci nie zamierzają walczyć w sądzie. Marcin nie chce orzekania o winie. Zgodził się na wszystkie warunki Kasi. Najważniejszy jest dla niego spokój dzieci” - ujawnił wówczas informator Super Expressu.

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie! Jak się poznali? Przypomnijmy ich historię miłości

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Gwiazdy nie ukrywają, że 13-letni syn Adam oraz 9-letnia córka Helena są dla nich całym światem. Nie pozwolili na to, aby rozwód dotknął ich ukochane pociechy, i nawet po rozwodzie doskonale wywiązują się z roli rodziców. Katarzyna Cichopek opowiedziała niedawno o staraniach obu rodziców.

„Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość i bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem” - mówiła w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Kasia Cichopek o wychowywaniu dzieci: „Dzielimy się wszystkimi obowiązkami”

Właśnie rozpoczyna się kolejny rok szkolny, do którego Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel sowicie przygotowywali się razem ze swoimi pociechami. To będzie wyjątkowy rok szkolny dla całej rodziny - bowiem w maju przyszłego roku starszy syn podchodzić będzie do egzaminu ósmoklasisty. Jak jednak przyznała gwiazda „M jak miłość” podczas rozmowy z Faktem, może liczyć na nieustanne wsparcie byłego męża.

„Jesteśmy opiekunami naszych dzieci, dzielimy się wszystkimi obowiązkami. Wyprawka jest, dzieciaki są przygotowane do szkoły, to ważny moment dla nich. Skupiam całą moją uwagę na moich dzieciach. Przed nimi nowe wyzwania, zwłaszcza dla mojego syna” - ujawniła Kasia Cichopek. 

Przyznała również, że Marcin Hakiel jest dla niej dużym wsparciem w rodzicielskich obowiązkach. Rodzinie życzymy wszystkiego dobrego.  

Sprawdź również: Natalia Kukulska zapozowała ze swoją 5-letnią córką. Laura to wykapana mama... a może babcia?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.