Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska zapozowała ze swoją 5-letnią córką. Laura to wykapana mama... a może babcia?

Założyły te same sukienki

Olga Figaszewska 31 sierpnia 2022 15:51
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska bardzo rzadko publikuje zdjęcia ze swoimi dziećmi, jednak od czasu do czasu robi wyjątek. Ostatnio na sowim Instagramie opublikowała fotografie ze 5-letnią Laurą. Obie były ubrane w białe sukienki. Fani nie kryją zachwytu. Jak myślicie, podobna do mamy, a może do babci?

Natalia Kukulska z najmłodszą córką. Wyglądają jak siostry! 

Natalia Kukulska bardzo rzadko udostępnia zdjęcia ze swoją najmłodszą pociechą, jednak tym razem zrobiła wyjątek. 5-letnia Laura wraz z ulubienicą słuchaczy założyła te same ubrania. Obie zapozowały do zdjęcia w pięknych długich sukienkach, ale to nie wszystko. Miały również podobne uczesanie. A gdzie były? W Hiszpanii. Pod zdjęciami możemy przeczytać: „Maxi i mini kobieta w bieli. Ostatni weekend wakacji w pełnym w wymiarze. A jak u Was – jeszcze lenistwo czy już mobilizacja…”. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych i pięknych słów. „Mini kobietka skarb… Mam wnuczkę Laurę”, „Przepięknie” czy „Piękne kobietki” 

Dzieci Natalii Kukulskiej

Dla Natalii Kukulskiej rodzina jest najważniejsza. Cały swój czas poświęca wychowaniu trójki pociech. Artystka podkreślała, że spełnia się jako mama. „Starałam się być matką taką, jaką sobie wyobrażałam, że powinnam być. Bliską, by nie powodować dystansu, w którym nie będziemy w prawdzie. Nie chciałam, żeby moje dzieci musiały kłamać, bo się boją. […] Starałam się więc być matką taką, której można powiedzieć o wszystkim. Ciepłą, ale i wskazującą różne drogi, jak to ciepło domowe rozpalać. Bycie razem, wspólne posiłki. Na przykład zawsze gotowałam, prawie codziennie, a jeśli nie mogłam, to dbałam o to, by wszystko było przygotowane.”, wspominała niedawno w VIVIE!

Najstarsze pociechy gwiazdy i jej ukochanego, Michała Dąbrówki powoli wyfruwają z spod ich skrzydeł. 22-letni Jan i 17-letnia Anna rozwijają swoją muzyczną pasję, tworzą i są dumą rodziców, którzy mocno wpierają ich w podążaniu za marzeniami. Pięć lat temu dołączyła do nich Laura.  

ZOBACZ TEŻ: Tak wygląda mama Katarzyny Nosowskiej! Jest niezwykle stylowa ​​​​​​​

„Nie myślałam, że to stanie się tak szybko, myślałam, że posmakujemy wcześniej wolności we dwoje, bo dzieci już odchowane. Czuję się troszeczkę oszukana przez czas (śmiech) Żartuję. Bardzo się cieszę i mam poczucie, że zaczynam nowe życie. Chociaż jest we wszystkim ciągłość, to teraz wyraźnie ma miejsce jakaś cezura– coś się zamknęło, coś się otwiera”, mówiła w wywiadzie dla „Urody życia” pod koniec 2016 roku.

Natalia Kukulska pokazała twarz młodszej córki

Natalia Kukulska od czasu do czasu zamieszcza w sieci zdjęcia z dziećmi. Każde z nich bije rekordy popularności i zachwyca wielbicieli artystki. Wokalistka starała się chronić wizerunek maleństwa, jednak w pewnym momencie postanowiła zrobić wyjątek. Przygotowała dla fanów prawdziwą niespodziankę. Z okazji piątych urodzin Laury, dumna mama pokazała jak wygląda jej młodsza córka. Serię fotografii Natalia Kukulska opatrzyła poruszającym wpisem. 

„5 lat temu życie nabrało kolejnego najwspanialszego wymiaru. Wymiar się powiększa i ciągle napełnia szczęściem, ma na imię Laura. Niech świat da Ci córeczko to co najlepsze! Wiem, że jeszcze ma i umie! ❤️🥳❤️”, wyznała.

Fani artystki nie mają wątpliwości, że dziewczynka odziedziczyła po niej urodę. Laura rośnie jak na drożdżach! „Loczki po mamusi 😍”, „Jakie ma urocze kędziorki, po mamie😍. Sto lat Laurko! ❤️”, „Jak pięknie to Pani ujęła. Wszystkiego dobrego, jak najdłuższy dziecięcej radości z życia dla Córci”, czytaliśmy wtedy. 

Życzymy dużo zdrowia i spełnienia marzeń!   

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taniec z Gwiazdami: Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła komentują werdykt. Mocne słowa tancerki

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.