Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Córka Justyny Steczkowskiej to kopia swojej mamy. Helena zmienia się z roku na rok

Cóż za podobieństwo!

Aleksandra Frankowska 2 czerwca 2024 10:41
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska bardzo chroni swoją prywatność. Jej dwóch synów jest już dorosłych, więc sami decydują o tym, czy będą publicznie pokazywać się w mediach. Najmłodsza córka Helenka wciąż jednak mieszka z rodzicami, którzy robią wszystko, aby dorastała z daleka od blasku fleszy. W Dniu Dziecka Steczkowska zrobiła jednak wyjątek i pokazała nowe zdjęcie Heleny. To prawdziwa kopia mamy!

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez przekazała szokujące wieści, to nie był plotki. Oficjalnie potwierdziła doniesienia

Justyna Steczkowska pokazała córkę

Z okazji wczorajszego Dnia Dziecka, Justyna Steczkowska zamieściła na swoim Instagramie galerię zdjęć pociech. Wokalistka aż trzy razy została mamą, a dzieci są jej największym szczęściem. Wśród zdjęć starszych synów, Leona i Stanisława, nie zabrakło zdjęcia córeczki Heleny. Wizerunek dziewczynki jest dla wielu osób tajemnicą, ponieważ Steczkowska wraz z mężem starają się bardzo chronić prywatność córki. Tym razem jednak artystka zrobiła wyjątek.

Helena Myszkowska to kopia sławnej mamy

Na profilu Steczkowskiej pojawiło się zdjęcie Helenki Myszkowskiej, która jest łudząco podobna do swojej mamy. Jedyny szczegół to jasne włosy. Helenka to piękna dziewczynka, która z roku na rok staje się coraz bardziej podobna do Justyny Steczkowskiej. Widzimy w niej jednak również spojrzenie taty, Macieja Myszkowskiego.

Helena Myszkowska
Fot. Instagram @justynasteczkowska

To niezwykłe, jak szybko rosną dzieci! 

Helena Myszkowska
Fot. Screen Dzień Dobry TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.