Jennifer Lopez
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Jennifer Lopez przekazała szokujące wieści, to nie był plotki. Oficjalnie potwierdziła doniesienia

"Jestem zdruzgotana. Zawiodłam was"

Aleksandra Frankowska 2 czerwca 2024 07:51
Jennifer Lopez
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Nie milkną echa na temat kontrowersji wokół Jennifer Lopez i tego, co dzieje się zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Najnowsza, oficjalna informacja potwierdziła, że trasa koncertowa artystki została odwołana, a ona sama potrzebuje odpocząć, spędzając czas z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi. Mówi się również o rozwodzie...

Jennifer Lopez oficjalnie odwołała trasę koncertową

Organizator trasy koncertowej wokalistki poinformował, że jej najnowsza trasa koncertowa została odwołana. Wszyscy, którzy kupili bilety, odzyskają pieniądze. Jednocześnie poinformowano, że JLo potrzebuje odpoczynku, ale odwołanie trasy złamało jej serce. 

ZOBACZ TEŻ: Największe gwiazdy polskiego rocka na scenie. ''SuperJedynki'' po ośmiu latach wróciły na Festiwal w Opolu

"Jennifer bierze wolne, aby być z dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi" - podali przedstawiciele artystki.

Artystka poczuła, że w obliczu takich informacji, sama również powinna zabrać głos. Na swojej stronie internetowej opublikowała oświadczenie.

"Jestem całkowicie zrozpaczona i zdruzgotana tym, że was zawiodłam. Wiedzcie, że nie zrobiłabym tego, gdybym nie czuła, że jest to absolutnie konieczne. Obiecuję, że wam to wynagrodzę i znów będziemy wszyscy razem. Bardzo was wszystkich kocham. Do następnego razu" - napisała gwiazda.

Jennifer Lopez
Fot. Rich Polk/Getty Images for MTV

Trudne chwile u Jennifer Lopez

Fani są bardzo zaniepokojeni sytuacją artystki, która nie wygląda najlepiej. Bardzo schudła, a na gali MET pojawiła się bez męża u boku. Media za oceanem rozpisują się o rozwodzie pary. Podobno Ben Affleck już wyprowadził się od Jennifer. Para ma również niebawem sprzedać dom, który kupili po ślubie. Wszystkie te informacje zbiegły się wraz ze zbliżającą się drugą rocznicą ślubu pary. 

"Skupia się teraz na swojej karierze i dzieciach. Ben już się wyprowadził i prawdopodobnie będą musieli sprzedać wymarzony dom, którego szukali przez dwa lata. Nigdy nie przestaną się kochać, ale ona nie może go kontrolować, a on nie może jej zmienić. Nie ma możliwości, by to przetrwało" - dodał "In Touch Weekly".

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Bellocqimages/Bauer-Griffin/GC Images

Jeśli plotki okażą się prawdą, będzie to bardzo przykra informacja dla wszystkich, których poryła historia miłosna pary. Przypomnijmy, że przed 20 laty byli zaręczeni, jednak do ślubu nie doszło. Po latach i wielu nieudanych relacjach ich drogi ponownie się zeszły. Mieli być razem do końca życia... 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.