Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O NICH SIE MÓWI

Justyna Nagłowska zachwyca w ciąży!

Stylizacja narzeczonej Borysa Szyca robi wrażenie!

Olga Figaszewska 19 listopada 2019 13:25
Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Justyna Nagłowska i Borys Szyc skupili na sobie całą uwagę podczas wczorajszego wieczoru! Wkrótce zostaną rodzicami! Narzeczona aktora wyglądała zachwycająco w kreacji, która podkreślała jej ciążowe krągłości.

Justyna Nagłowska wygląda kwitnąco w ciąży

„Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:)))”, napisał na Instagramie Borys Szyc ogłaszając tym samym szczęśliwą nowinę.

Justyna Nagłowska niedługo powita na świecie kolejną pociechę. Wraz z Borysem Szycem wychowują już dzieci z poprzednich związków. Aktor ma już córkę Sonię, a jego narzeczona dwie córki: Franciszkę i Stefanię. Gwiazda dzieli się z fanami swoimi zdjęciami i przemyśleniami na temat trzeciej ciąży. Nie ukrywa swojej radości.

„Postaram się za bardzo tu nie spamować ciążą, ale ten temat będzie tu obecny, bo to jest teraz moje życie i moje emocje i najważniejsza dla mnie sprawa. No i tak teraz wyglądam. Mój profil na te parę miesięcy pewnie lekko się zmieni”, tłumaczyła na Instagramie Justyna Nagłowska. „Ale nie martwcie się, kiedyś wrócę stara ja, po prostu z trójką dzieci”, dodała.

Przyszła mama 18 listopada pojawiła się z ukochanym na jednym z wydarzeń i zachwyciła! Uwagę przykuła jej kreacja. Na to wydarzenie Justyna Nagłowska wybrała długą, jasną, błyszczącą się suknię, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek i cieliste szpilki. Stylizację uzupełniła delikatną biżuterią. Jesteśmy oczarowani! 

Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.