O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Nagłowska i Borys Szyc przygotowują się do ślubu?!

Ukochana aktorka jest po przymiarkach sukien ślubnych?!

Olga Figaszewska 5 lutego 2019 12:01

Justyna Nagłowska i Borys Szyc od pięciu lat tworzą szczęśliwy związek. W Nowy Rok para podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Zaręczyli się! Czy lada chwila staną na ślubnym kobiercu? Ukochana aktorka podzieliła się z fanami relacją z przymiarek sukien ślubnych!

Justyna Nagłowska w salonie sukien ślubnych

„Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się”, napisała na Instagramie Justyna Nagłowska.

Fani nie mogą się już doczekać, na kiedy para zaplanuje jednej z najważniejszych dni swojego życia. Czy ten zbliża się już wielkimi krokami? Ukochana Borysa Szyca zamieściła w mediach społecznościowych sugestywne zdjęcia. Odwiedziła ostatnio atelier Warsaw Poet. Na Instagramie podzieliła się z obserwatorami kilkoma kadrami z przymiarek. Okazuje się, że narzeczona aktora przygotowuje się do wyboru wyjątkowej sukni, w której pojawi się na… Oscarach! Nie mogła się jednak powstrzymać się przed przymiarką ślubnych kreacji!

Nic dziwnego, skoro suknie Warsaw Poet tworzone są z naturalnego jedwabiu, wyszukanych koronek i delikatnych siateczek. Jak czytamy na stronie atelier, „charakteryzuje je zmysłowość form, jest w nich szaleństwo i spokój jednocześnie”.  

„Na razie szyjemy z @warsaw_poet sukienkę do LA, ale nie mogłam się oprzeć, żeby nie przymierzyć ślubnych przy okazji bo są przepiękne <3”, napisała.

Trzeba przyznać, że w każdej prezentuje się zjawiskowo!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.