Ukochana aktorka jest po przymiarkach sukien ślubnych?!

Olga Figaszewska 5 lutego 2019 12:01

Justyna Nagłowska i Borys Szyc od pięciu lat tworzą szczęśliwy związek. W Nowy Rok para podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Zaręczyli się! Czy lada chwila staną na ślubnym kobiercu? Ukochana aktorka podzieliła się z fanami relacją z przymiarek sukien ślubnych!

Justyna Nagłowska w salonie sukien ślubnych

„Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się”, napisała na Instagramie Justyna Nagłowska.

Fani nie mogą się już doczekać, na kiedy para zaplanuje jednej z najważniejszych dni swojego życia. Czy ten zbliża się już wielkimi krokami? Ukochana Borysa Szyca zamieściła w mediach społecznościowych sugestywne zdjęcia. Odwiedziła ostatnio atelier Warsaw Poet. Na Instagramie podzieliła się z obserwatorami kilkoma kadrami z przymiarek. Okazuje się, że narzeczona aktora przygotowuje się do wyboru wyjątkowej sukni, w której pojawi się na… Oscarach! Nie mogła się jednak powstrzymać się przed przymiarką ślubnych kreacji!

Nic dziwnego, skoro suknie Warsaw Poet tworzone są z naturalnego jedwabiu, wyszukanych koronek i delikatnych siateczek. Jak czytamy na stronie atelier, „charakteryzuje je zmysłowość form, jest w nich szaleństwo i spokój jednocześnie”.  

„Na razie szyjemy z @warsaw_poet sukienkę do LA, ale nie mogłam się oprzeć, żeby nie przymierzyć ślubnych przy okazji bo są przepiękne <3”, napisała.

Trzeba przyznać, że w każdej prezentuje się zjawiskowo!  

1/6
Justyna Nagłowska
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
1/6

2/6
Justyna Nagłowska
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
2/6

3/6
Justyna Nagłowska
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
3/6

4/6
Justyna Nagłowska
Copyright @Instagram/@warsaw_poet
4/6

5/6
Justyna Nagłowska
Copyright @Instagram/@warsaw_poet
5/6

6/6
Justyna Nagłowska
Copyright @Instagram/@warsaw_poet
6/6

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.