Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska
Z OSTATNIEJ CHWILI

Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Wspaniałą wiadomością podzielił się na Instagramie

To zdjęcie już bije rekordy popularności

Gabriela Czernecka 8 listopada 2019 09:35
Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Borys Szyc będzie ojcem! Aktor wspaniałą wiadomością podzielił się z fanami na Instagramie. Na dwóch fotografiach mamy okazję zobaczyć szczęśliwego gwiazdora i Justynę Nagłowską w ciąży. Poznajcie szczegóły!

Borys Szyc zostanie ojcem. Justyna Nagłowska jest w ciąży

„Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:)))”, napisał na Instagramie Borys Szyc. Aktor właśnie podzielił się z fanami cudowną wiadomością - zostanie ojcem. Borys Szyc od pięciu lat spotyka się z Justyną Nagłowską.

Jeszcze dwa lata temu przyznali, że wierzą, że tak pozostanie do końca życia. Poznali się na planie Teatru Telewizji, gdy on miał 23 lata, ona zaś 21. Justyna Nagłowska była wówczas asystentką Krystyny Jandy, zaś Borys grał jej syna. Jak przyznaje aktor, wszystko między nimi potoczyło się bardzo szybko i przekształciło w związek, ale z racji tego, że aktor był mocno skupiony na sobie, spaliło na panewce. „Chociaż muszę przyznać, że to ona mnie zostawiła”, deklaruje Borys Szyc w magazynie Pani w wywiadzie Magdaleny Kuszewskiej. Do tego, żeby odezwać się do Justyny Nagłowskiej po latach, skłoniło go... zdjęcie, które ona opublikowała w mediach społecznościowych.

Swoje ponowne spotkanie oboje traktują jako zrządzenie losu. „W tej samej sekundzie wykręcamy do siebie nawzajem numer telefonu, wysyłamy SMS-y o podobnej treści. Już prawie się do tego przyzwyczailiśmy, aczkolwiek ciągle nas to zaskakuje. Albo to, że bierzemy oddech w tej samej sekundzie, aby coś powiedzieć”, deklaruje aktor. Kilka miesięcy temu ogłosili zaręczyny. Sądzono, że para podzieli się z fanami wiadomością o ślubie w tajemnicy, a tymczasem Borys Szyc i Justyna Nagłowska wyjawili, że spodziewają się dziecka! Będzie to pierwsze dziecko pary.  

Przypomnijmy, że Borys Szyc ma córkę z poprzedniego związku. Sonia urodziła się, gdy aktor miał 26 lat i był jeszcze niedojrzałym chłopakiem, co - jak wyznał - nie sprzyjało byciu "fajnym tatą": „Ja byłem wtedy niegotowy do kwadratu. Rozimprezowany i rozlatany. W wielkim uderzeniu, momencie największego rozwoju kariery i popularności. Nie sprzyjało to byciu „fajnym tatą”. Ale od samego początku poczułem z córką ogromną więź. Nagle pojawił się na świecie ktoś dużo ważniejszy ode mnie i przestałem się tak bardzo sobą przejmować. Czułem, że w byciu ojcem spełniam się jak w niczym innym. Po prostu miałem poczucie, że ktoś wreszcie mnie rozumie! Miałem wtedy w sobie mnóstwo dziecka. Dalej zresztą je mam, ale dziś jest go chyba jednak nieco mniej”, mówił w wywiadzie dla Urody Życia Bartoszowi Janiszewskiemu.

Z kolei Justyna Nagłowska ma dwie córki z poprzedniego związku - Franciszkę i Stefanię. Teraz ich rodzina się powiększy. Justyna Nagłowska jest w ciąży! Narzeczona Borysa Szyca pozuje na Instagramie z pięknie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem.  Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

TAGI #Borys Szyc

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.