Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Z ŻYCIA GWIAZD

„I tak teraz wyglądam”: Justyna Nagłowska z dumą prezentuje ciążowe krągłości!

„To jest teraz moje życie, moje emocje i najważniejsza dla mnie sprawa”

Ksenia Krasko 15 listopada 2019 11:47
Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Justyna Nagłowska i Borys Szyc już wkrótce zostaną rodzicami! Zakochani znają się od dawna, a od pięciu lat tworzą szczęśliwy związek. Pod koniec 2018 roku zaręczyli się i teraz planują ślub. Aktor i projektantka przekazali radosną nowinę za pośrednictwem swoich Instagramów.

Justyna Nagłowska w ciąży: Instagram

Justyna Nagłowska postanowiła otworzyć się przed fankami i podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat ciąży. Dziennikarka przyznaje, że wspaniała wiadomość zupełnie zmieniła jej życie, chociaż macierzyństwo nie jest jej obce – wychowuje dwie córki z poprzedniego związku, Franciszkę i Stefanię.

„Od ostatniej [ciąży – przyp. red.] minęło 8 lat i nie bardzo interesowały mnie w czasie tematy bobasowe. Myślałam, że jak będę w kolejnej ciąży, to nie będzie mnie ten temat zbytnio pochłaniać, no bo przecież przerabiałam to już dwa razy, mam sporo zajęć i innych tematów do ogarniania z moimi dorastającymi córkami, a poza tym... przecież ja już wszystko wiem!”, ujawnia projektantka.

„Jednak mam wrażenie, że ktoś mi coś wstrzyknął, ktoś zrobił zasadzkę na mój mózg i proszę bardzo – poległam! Śledzę profile z ubrankami, wystrojem pokoików, zabaweczki i kocyki. Pochłania to 80% mojej uwagi”, przyznaje na swoim Instagramie, wywołując falę życzliwych komentarzy przyszłych mam, które robią dokładnie to samo.

„Postaram się za bardzo tu nie spamować ciążą, ale ten temat będzie tu obecny, bo to jest teraz moje życie i moje emocje i najważniejsza dla mnie sprawa. No i tak teraz wyglądam. Mój profil na te parę miesięcy pewnie lekko się zmieni”, tłumaczy Justyna Nagłowska. „Ale nie martwcie się, kiedyś wrócę stara ja, po prostu z trójką dzieci”, dodaje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To moja trzecia ciąża. Od ostatniej minęło 8 lat i nie bardzo interesowały mnie w czasie tematy bobasowe. Myślałam, że jak będę w kolejnej ciąży, to nie będzie mnie ten temat zbytnio pochłaniać, no bo przecież przerabiałam to już dwa razy, mam sporo zajęć i innych tematów do ogarniania z moimi dorastającymi córkami, a poza tym... przecież ja już wszystko wiem! Jednak mam wrażenie, że ktoś mi coś wstrzyknął, ktoś zrobił zasadzkę na mój mózg i proszę bardzo - poległam! Śledzę profile z ubrankami, wystrojem pokoików, zabaweczki i kocyki. Pochłania to 80% mojej uwagi. 🤷🏼‍♀️🤰🏼 Postaram się za bardzo tu nie spamować ciążą, ale ten temat będzie tu obecny, bo to jest teraz moje życie i moje emocje i najważniejsza dla mnie sprawa. No i tak teraz wyglądam 🤰🏼Mój profil na te pare miesięcy pewnie lekko się zmieni. Ale nie martwcie się, kiedyś wrócę stara ja, po prostu z trójką dzieci 😉 No dobra... palec pod budkę która Pani rodzi w 2020 swojego dzidziusia? Zapoznajmy się 😍🤰🏼 #rodzew2020 #ciąża #brzuchatka 📸 @sr.swarovski 😘😘😘

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

Justyna Nagłowska i Borys Szyc poznali się na planie Teatru Telewizji kilkanaście lat temu. Aktor wyznał w jednym z wywiadów z magazynem Pani, że już wtedy połączyło ich uczucie, ale on skupił się na sobie i swojej karierze. Po latach odnowili kontakt i zakochali się w sobie na nowo.

Będzie to drugie dziecko Borysa Szyca – aktor wychowuje 15-letnią Sonię. „Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!! kochany nadbagaż:)))”, napisał pod pięknym zdjęciem z ukochaną, kiedy ogłosił nowinę światu.

Gratulujemy! 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Orły 2019
Fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.