Justyna Jeger-Nagłowska o związku z Borysem Szycem i ich miłości
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Zaskakujące wyznanie narzeczonej Borysa Szyca: „Kocham go jak odgrzewane kartofelki”. Co ma na myśli?

Konrad Szczęsny 30 sierpnia 2017 07:25
Justyna Jeger-Nagłowska o związku z Borysem Szycem i ich miłości
Fot. East News

Poznali się 15 lat temu, jednak dopiero teraz uczucie między nimi dojrzało. Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska świętują czwartą rocznicę związku. Z tej okazji partnerka aktora zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które podpisała w dosyć osobliwy sposób! 

 

Zobacz też: Borys Szyc do córki: „Jak będziesz miała chłopaka, to tatuś dobrze sprawdzi, kto to  jest!”. Jak ją wychowuje?

 

Justyna Jeger-Nagłowska o związku z Borysem Szycem

 

Po rozstaniu z Zosią Ślotałą w sierpniu 2013 roku Borys Szyc znalazł ukojenie w ramionach Justyny Jeger-Nagłowskiej. Co prawda związek nie przetrwał próby czasu, jednak w ich przypadku sprawdziło się powiedzenie, że „stara miłość nie rdzewieje”. O ponownej zażyłości pary zaczęto plotkować w 2015 roku, kiedy to aktor ogłosił za pośrednictwem Instagrama, że od roku nie pije alkoholu i zerwał z hulaszczym trybem życia, do którego przyzwyczaił media i fanów. Szybko wyszło także na jaw, że za tą życiową woltą stoi... związek z dawną miłością, współwłaścicielką marki produkującej ubranka dla dzieci, Justyną Jeger-Nagłowską! Ostatnio zamieściła ona w mediach społecznościowych zdjęcie, które podpisała w dosyć zabawny sposób.

 

 

Cztery lata temu wpadł do mojego serca po raz drugi. To nie jest rocznica poznania, bo znamy się 15 lat. To jest rocznica podjęcia decyzji, że chcemy iść przez życie razem. Najpyszniejsze >odgrzewane kartofelki<”, zadeklarowała wyraźnie poruszona partnerka Borysa Szyca pod zdjęciem.

 

Jestem zakochana, szczęśliwa i mogę to wykrzyczeć całemu światu! Kocham Cię Boria. Dziękuję za Twoje ogromne wsparcie i zrozumienie, za wygłupy i poważne rozmowy, za Twoją dojrzałość i za to, że pozwalasz mi czuć się przy Tobie ultrakobieco”, wyznała poruszona Justyna Jeger-Nagłowska.

 

Polecamy też: Borys Szyc o ojcostwie: „Byłem niegotowy do kwadratu. Nie byłem fajnym tatą”. Jak córka pomogła mu dojrzeć do tej roli?

 

Związek Borysa Szyca i Justyny Jeger-Nagłowskiej

 

Intrygujące jest to, że w ciągu ostatnich czterech lat Borys Szyc był łączony również z innymi kobietami, między innymi z przedszkolanką Apolonią Rymarczyk. Informacje o tym, że powrócił do Justyny Jeger-Nagłowskiej pojawiły się dopiero dwa lata temu. Czy to oznacza, że mimo medialnych doniesień, para w ciągu ostatnich czterech lat nie rozstała się ani na chwilę?

 

Polecamy też: Sensacyjne wyznanie Borysa Szyca: „Jestem trzeźwym alkoholikiem’’

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.