Julia Wróblewska w studio Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
z życia gwiazd

Julia Wróblewska skarży się na złe samopoczucie i prosi o pomoc. Co dolega aktorce?

„Czuję się, jakbym miała zemdleć”

Marcjanna Maryszewska 17 sierpnia 2022 11:06
Julia Wróblewska w studio Dzień Dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Julia Wróblewska nie tak dawno wróciła z ośrodka terapeutycznego. Przebywała tam po tym, jak zdiagnozowano u niej zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego. Aktorka opisywała w mediach swój powrót do normalności. Teraz jednak zmaga się z objawami nowej, tajemniczej choroby… Wczoraj poprosiła swoich fanów o pomoc. Jak czuje się młoda gwiazda?

Życiowe zmiany Julii Wróblewskiej

Od dziecka brylowała w świecie show-biznesu, karierę aktorską rozpoczęła już jako kilkuletnia dziewczynka. Od czasów „M jak miłość” Julia Wróblewska jeszcze wielokrotnie wystąpiła w mniejszych i większych produkcjach. Jednak pobyt w specjalistycznym ośrodku oraz diagnoza położyły się cieniem na prężnie rozwijającej się karierze młodej gwiazdy.  

„Teraz czas na to, by odkryć, kim jestem i czego chcę od życia, bo nigdy nie dałam sobie na to przestrzeni. Jeszcze sporo muszę się nauczyć. Myślę, że moja aktywność w mediach może się zmienić, nie do końca jeszcze wiem, jak chcę, by to wyglądało, ale będę przyglądać się moim uczuciom” - napisała na Instagramie po opuszczeniu ośrodka.

Leczenie psychiatryczne przyniosło pozytywne efekty, a Julia Wróblewska niedawno pochwaliła się, że rozpoczęła pracę jako kelnerka. Była to jedna z wielu zmian, które planowała wprowadzić do swojego życia. „Ja zaczęłam wszystko na odwrót, bo jako dziecko zaczęłam robić karierę i nie miałam nawet możliwości pójścia do normalnej pracy. Więc to, co robię teraz, jest dla mnie ciekawym doświadczeniem, choć przyznam, że to trudna praca i stresująca, ale zobaczymy. Póki co jest fajnie i dobrze się czuję”, mówiła w rozmowie z Faktem.

Czytaj także: Martyna Wojciechowska wspomina: „Kiedy urodziłam dziecko, długo nie mogłam zaakceptować tego, jak wyglądam”

Julia Wróblewska zachorowała. Co dolega aktorce?

Aktorka zaniepokoiła swoich fanów relacjami, które udostępniła swoim Instagramie. Wynika z nich, że 23-latka zmaga się z ciężką do zidentyfikowania chorobą. W związku ze swoimi obawami poprosiła internautów o poradę.

Czy ktoś z was, kto ostatnio chorował, mimo lekkiego spadku gorączki, czuł się jakby miał zemdleć? Myślałam, że dziś jest trochę lepiej, a jak wyszłam do sklepu to musiałam usiąść w połowie drogi”, czytamy. 

Julia Wróblewska rozważała dwie możliwości, lecz nadal ma pewne wątpliwości. „I mimo braku kaszlu dalej uczucie duszności? Zastanawiam się, czy robić u lekarza test na COVID-19, czy to raczej zwykła grypa? Nie miałam od lat grypy”, kontynuowała.

Mamy nadzieję, że Julia Wróblewska sięgnęła po pomoc do specjalisty. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Sprawdź również: Mama Qczaja walczy z chorobą. Trener opublikował poruszający wpis

Fot. Instagram @juleczkaaa_jula

Fot. Instagram @juleczkaaa_jula

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.