Julia Wieniawa i Baron
Fot. AKPA
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa po raz pierwszy o rozstaniu z Baronem: „Każda zmiana jest dobra”

Czy nadal utrzymują kontakt?

Weronika Kostyra 31 sierpnia 2019 09:54
Julia Wieniawa i Baron
Fot. AKPA

Kiedy związek Julii Wieniawy i Barona ujrzał światło dzienne kilka miesięcy temu, budził bardzo duże emocje. Zakochanych dzieliła spora różnica wieku, a na samym początku ukrywali łączącą ich relację. Po tym, jak postanowili ujawnić światu, że są razem, byli najgorętszą parą sezonu. Za każdym razem, gdy pojawiali się razem publicznie, fotografowie nie odstępowali ich na krok. Niedawno okazało się jednak, że związek nie przetrwał i para nie jest już razem. Czy rozstali się przyjaznych stosunkach?

Julia Wieniawa o Baronie po rozstaniu

Po raz pierwszy potwierdzili spekulacje na temat łączącej ich relacji będąc na urlopie w Alpach. Potem pojawiali się wspólnie na wielu eventach. Rzadko wypowiadali się na temat łączącego ich uczucia, chroniąc swoją prywatność. Mimo silnego uczucia ich związek rozpadł się przez ciągły brak czasu. Oboje są bardzo zapracowani. W takich warunkach relacja nie mogła przetrwać. Do tej pory oboje nie komentowali rozstania. Dopiero teraz Julia Wieniawa po raz pierwszy wypowiedziała się na ten temat. „Każda zmiana jest dobra, jeżeli czujesz, że tak powinno być. Trzeba słuchać swojej intuicji. I tyle w tej sprawie. Ja spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam. Życzę mu jak najlepiej”, powiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząbpost.

Czy para rozstała się w przyjaźni? Tego młoda gwiazda nie potwierdziła, ale przyznała, że przyjaźń jest najważniejsza w dojrzałych związkach i dojrzałych rozstaniach. „Jasne, że przyjacielskie stosunki, to klucz do pozytywnych rozstań. Bo związki powinny się rodzić z przyjaźni”, wyjaśniła. 

Julia Wieniawa i Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa, Aleksander Baron
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.