Julia Wieniawa, Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Baron rozstali się?!

„Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach”

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2019 13:51
Julia Wieniawa, Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Na początku roku media zelektryzował informacja o nowej parze polskiego show-biznesu. Związek Julii Wieniawy i Barona był prawdziwym zaskoczeniem. Dzieliło ich piętnaście lat różnicy. Jak podał Pudelek.pl para nie jest już razem.

Julia Wieniawa i Baron rozstali się

Po raz pierwszy potwierdzili spekulacje na temat łączącej ich relacji będąc na urlopie w Alpach. Potem pojawiali się wspólnie na wielu eventach. Rzadko wypowiadali się na temat łączącego ich uczucia, chroniąc swoją prywatność.

„Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również”, odparł Baron w jednym z wywiadów. „Nie ukrywam, że miłość bardzo mi służy!”, komentowała swój związek z Baronem Julia.

Niedawno Julia Wieniawa i Baron spędzili cudowne chwile w Paryżu, ale od tamtej pory nie nie zamieszczają wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, spędzają wolny czas oddzielnie. Ich związek nie przetrwał próby czasu? Dziennikarzom portalu Pudelek.pl udało się ustalić, że Julia Wieniawa i Baron nie są już razem.

,,Ostatnio nie mieli dla siebie czasu. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma The Voice. Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach", wyznała w rozmowie z dziennikarzami Pudelka osoba z otoczenia pary. 

Julia Wieniawa i Baron
Fot. AKPA

Baron i Julia Wieniawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.